Bram Heezen & Paul Jansen Makelaardij
"¡El papel clave en la (ven)ta de su casa!"
Bram Heezen en Paul Jansen stichtten hun makelaarskantoor in september 2008 en hebben sindsdien een sterke positie verworven in de woningmarkt van Elst en omgeving. Met een duidelijke communicatie en betrouwbare afspraken is het kantoor uitgegroeid tot een vertrouwd en gewaardeerd adres in de regio. Wij bieden een breed aanbod op het gebied van woningverkoop, aankoop, taxatie en nieuwbouw. Onze klanten krijgen altijd persoonlijke aandac...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Maagd 8
6662CV Elst
€ 599.000 k.k.
€ 4.279/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 225 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Denarius 52
6661SX Elst
€ 585.000 k.k.
€ 4.301/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 180 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Fortuna 75
6661JG Elst
€ 685.000 k.k.
€ 4.448/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 254 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Klaverkamp 14
6662RX Elst
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dierenriem 4
6662CJ Elst
€ 795.000 k.k.
€ 4.466/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 300 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Willemsstraat 59
6662DJ Elst
€ 925.000 k.k.
€ 4.557/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 203 m²
- Área del lote
- 550 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (88)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
88 reseñas total
Funda
66 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Dorpsstraat 57
9Zeer prettig contact met reële prijsstelling. Realistisch verkoopverhaal waardoor de verkoop snel geregeld was. Korte communicatielijnen.
-
Kalmoeslaan 27
9Aardige, deskundige en ervaren makelaars. Goed benaderbaar en bereikbaar en altijd bereid om mee te denken. Communicatie verliep ook prima.
-
Atletiek 67
10Heel goed, vriendelijk en alles was bespreekbaar. Afspraken werden altijd nagekomen en we zijn er samen goed uitgekomen.
-
Zonnewende 63
10De makelaar was snel met antwoorden. Na een bezichtiging gelijk een terugkoppeling. Ons huis is zeer snel verkocht
-
Schubertstraat 8
10Prima makelaar, met veel expertise en ervaring. Het informele contact en de tegelijkertijd heldere zakelijke communicatie worden als zeer prettig ervaren. Deze makelaar is doortastend opgetreden en heeft de motivatie van de koper goed ingeschat. Ook de uitwisseling van documenten via Move is vlekkenloos verlopen. Verder niets op aan te merken.
-
Taminiausingel 3
9Goed contact, duidelijke afspraken, goede mensenkennis. Is altijd bereikbaar en niets is hen teveel.
-
Koningstraat 7 a
10Heel erg blij met Paul, en ook Bram. Kundig, gezellig en altijd makkelijk bereikbaar voor overleg. Wij zijn heel erg blij met de goede zorgen en ons mooie huis. Zeker een aanrader!
-
Diamantstraat 3
10Vriendelijk, deskundig, behulpzaam, meedenkend. Bram & Paul (van Heezen en Jansen makelaardij in Elst) voldeden aan al onze wensen, een echte aanrader!