Van Musscher & Sonneveld Makelaars
"Su agente personal"
Het vinden van uw droomhuis of het verkopen van uw huidige woning is meer dan een zakelijke handeling. Het betreft vaak een persoonlijke en emotionele ervaring, waarin herinneringen, vertrouwen en nieuwe beginnende levensfasen een rol spelen. U zoekt niet alleen naar ruimte of voorzieningen, maar ook naar een plek die bij u past. Een verkoop of aankoop is vaak een belangrijke financiële stap. U wilt zeker weten dat u de juiste keuzes ma...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Muntendamstraat 16
6861VE Oosterbeek
€ 489.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Matzer van Blooisplantsoen 6
6862EN Oosterbeek
€ 1.298.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 255 m²
- Área del lote
- 478 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hammarskjoeldlaan 4
6865BJ Doorwerth
€ 749.500 k.k.
€ 4.435/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 169 m²
- Área del lote
- 341 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
It String 7 0007
8511AB Goingarijp
€ 339.500 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 60 m²
- Área del lote
- 202 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Jan van Embdenweg 30
6861ZT Oosterbeek
€ 598.000 k.k.
€ 5.980/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 195 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Dalweg 68
6865CV Doorwerth
€ 595.000 k.k.
€ 3.606/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 199 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (83)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
83 reseñas total
Funda
73 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Wilhelminastraat 13
8Contact liep prima maar communicatie kan wat zorgvuldiger en ook professioneler. Inhoud van de dienstverlening mag wat uitgebreider worden toegelicht.
-
Benedendorpsweg 19
9Het contact en de deskundigheid was zonder meer erg professioneel, prettig en met een goed resultaat.
-
Noorderweg 9
10Hele fijne samenwerking. Op alle vlakken top! Ik ben enorm tevreden en wil het hele team ontzettend bedanken!
-
Wolfhezerweg 120 32
9Coen Sonneveld is een uitstekende makelaar, die helemaal bij ons en ons huis past. Rustig en deskundig en in overleg hebben we een goede verkoopstrategie gekozen, waardoor ons huis heel snel verkocht was. Donderdag op Funda, de week erna meerdere bezichtigingen en de woensdag erop was ons huis verkocht. Snel en tegen een goede prijs. We kunnen ons nu helemaal richten op ons nieuwe huis dat we aangekocht hebben en gaan verbouwen.
-
Stephanieweg 6
10We zijn zeer tevreden over Van Musscher & Sonneveld. Ze hebben ons zeer goed geholpen met het verkopen van de woning, ondanks dat we wat tegenslagen hebben gehad. Zij hebben ons ook daar erg goed in begeleid. Deze prettige en normale mensen verstaan echt hun vak. Duidelijk in communicatie met korte lijnen wat erg fijn is. Heel erg bedankt hiervoor.
-
Heuveloordweg 7
9Zeer goed! Altijd bereikbaar, uitleg kompleet en deskundig advies gekregen tijden koop en ook de verkoop oude huis ging probleemloos