Ronald. makelaar - hypotheekadviseur
"Le bon adresse pour ton nouveauadresse !"
Onze kantoor biedt een complete oplossing voor verkoop, hypotheek en aankoop. Door alles onder één dak te bundelen, bespaart u tijd en moeite. Wij zorgen voor een soepel verloop van het hele proces, van de eerste stap tot de laatste handtekening. Met een duidelijke structuur en ervaren medewerkers bent u altijd goed begeleid. Of het nu gaat om de verkoop van uw woning, het vinden van een hypotheek of de aankoop van een nieuw huis – wij...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Piet Heinstraat 37
9934HK Delfzijl
€ 295.000 k.k.
€ 2.565/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 249 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Lapland 8
9933PB Delfzijl
€ 300.000 k.k.
€ 3.409/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 569 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Klaprooslaan 26
9903EL Appingedam
€ 380.000 k.k.
€ 3.276/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous option
Luingaweg 28
9906PJ Bierum
€ 289.000 k.k.
€ 2.491/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 385 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous option
Rijksweg 83 B
9934PD Delfzijl
€ 185.000 k.k.
€ 2.984/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous option
Finsestraat 62
9933PE Delfzijl
€ 325.000 k.k.
€ 2.955/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (141)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
141 avis total
Funda
25 commentaires sur Funda
116 commentaires sur Google
-
Martin V
10Traduit par l'IA"Des gens aimables donnent de bons conseils. Restez bien informé des développements. L'accompagnement de a à z était/est parfait. Un fortement recommandé pour les futurs (achet)teurs."
-
Tinus van der Linde
10Ik heb Ronald ervaren als een hele fijne makelaar. Hij nam echt de tijd om mij goed te begeleiden tijdens het verkoopproces. Mijn woning is snel en goed verkocht. Ik kan hem zeker aanbevelen!
-
R M
10 -
Jinthe Nova
10Behulpzaam, denken altijd met je mee, en ze zijn goed te bereiken! 5⭐️ voor dit bedrijf en de service.
-
Sean 222
10 -
Olingermeeden 33
9De makelaar is laagdrempelig in contact wat fijn is. Er werd vaak dezelfde dag nog gereageerd en hield ons goed op de hoogte.
-
Eemskanaal N.Z. 35
10Het contact is vanaf de start prettig en transparant verlopen en tijdens het verkoopproces zijn we goed op de hoogte gehouden. Over de verhouding prijs/kwaliteit zijn we zeer tevreden en de makelaar is goed op de hoogte van de lokale markt.
-
Umit Gur
10Traduit par l'IANous sommes très satisfaits du service de Ronald. Conseils personnalisés concernant les possibilités hypothécaires pour l'acquisition de notre nouvelle maison et accompagnement agréable lors de la vente de notre maison. Tout au long du processus, nous avons été accompagnés de manière professionnelle, correcte et transparente. La communication s'est déroulée agréablement et clairement, les rendez-vous ont été respectés et nous avons toujours été informés à temps. En cas de questions ou d'incertitudes, un contact facile était toujours possible. L'engagement et l'expertise ont été vécus comme très positifs. Nous recommanderions donc volontiers Ronald.