't Drentsche Huys Makelaardij
"Découvrez notre force d'action, alors vous serez vraiment convaincu !"
’t Drentsche Huys Makelaars & Taxateurs is al jarenlang het vertrouwde adres voor iedereen die wil kopen, verkopen of taxeren in Emmen en de omliggende dorpen. Onze expertise ligt in de regio Zuidoost Drenthe, van centrum tot buitengebied. Wij kennen de markt hier als geen ander en bieden een persoonlijke, betrouwbare aanpak. Of u nu op zoek bent naar een nieuw thuis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan u met kennis en ervaring...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Havenstraat 92
7887BS Erica
€ 475.000 k.k.
€ 3.209/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- 1030 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vaart ZZ 4 D
7833AA Nieuw-Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.024/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Beekpunge 38
7761KB Schoonebeek
€ 775.000 k.k.
€ 2.860/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 271 m²
- Superficie du terrain
- 713 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
van Haersoltelaan 6
7742XK Coevorden
€ 685.000 k.k.
€ 3.231/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 212 m²
- Superficie du terrain
- 1087 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bark 9
7833DE Nieuw-Amsterdam
€ 939.000 k.k.
€ 2.872/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 327 m²
- Superficie du terrain
- 777 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Sous réserve
Planeet 23
7891CP Klazienaveen
€ 340.000 k.k.
€ 3.063/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (17)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
17 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Een funda gebruiker
8Erg tevreden! De makelaars zijn allebei vriendelijk en weten waar ze het over hebben. Er werd tijd gemaakt om met ons de woning nogmaals in te gaan om te meten.
-
Zuidlaarderbrink 49
10Ik ben een alleenstaande oudere vrouw en had dit soort zaken nog nooit bij de hand gehad. Maar ik ben uitstekend geholpen en in alle stappen begeleid door makelaar Ilona en ook de dames van het kantoor. Mijn huis is snel verkocht dankzij de deskundige hulp van 't drentsche huys makelaars. Voor alle vragen waren ze altijd aanspreekbaar en alles was prima geregeld. Vakkundig en heel klantvriendelijk. Een aanrader als je een goede makelaar zoekt.
-
henny dominicus
10De verkoop van mijn huis was in handen van een geweldig team. Altijd tijd om je eventuele vragen te beantwoorden en geen moeite was teveel. Huis werd goed in de markt gezet en was in heel korte tijd verkocht. Een heel betrokken en professioneel team.
-
Druwerbrink 144
10‘T Drentsche Huys Makelaardij heeft ons huis in de verkoop gezet en verkocht. Contact is goed met de makelaars, wanneer je vragen hebt krijg je snel antwoorden en leggen ze alles tot in de kleine puntjes uit. Na bezichtigingen een terugkoppeling. Mocht ik ooit weer m’n huis willen verkopen dan zeker weer in samenwerking met ‘T Drentsche Huys Makelaardij
-