Duijndam Makelaardij
"'Votre Agent Immobilier', ensemble, experts et confiants"
Duijndam Makelaardij staat al 24 jaar voor kwaliteit en persoonlijke begeleiding in Klazienaveen en de omgeving. Wij zijn aangesloten bij Vastgoed Nederland, een van de grootste brancheverenigingen in Nederland met duizenden aangesloten kantoren. Of u op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij begeleiden u door het hele proces met expertise en toewijding. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Klaziena...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Oerzand 3
7833EM Nieuw-Amsterdam
€ 220.000 k.k.
€ 2.588/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 201 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zuiderdiep 179
7876AJ Valthermond
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- 520 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Kerkenweg 42
7765BP Weiteveen
€ 315.000 k.k.
€ 2.890/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 626 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Van Echtenskanaal NZ 115
7891AE Klazienaveen
€ 465.000 k.k.
€ 3.321/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 938 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
De Piepe 18
7891SN Klazienaveen
€ 245.000 k.k.
€ 2.333/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Poolcirkel 12
7891BB Klazienaveen
€ 335.000 k.k.
€ 3.073/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 271 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (43)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
43 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
De Wieken 26
10Vriendelijke behulpzame mensen. We hebben goed contact tijdens alle stappen van de verkoop van het huis.
-
roef bults
10WIJ WILLEN DUINDAM EEN GROTE PLUIM GEVEN VOOR DE HULP EN BEGELEIDING VAN DE VERKOOP VAN HET HUIS VAN ONZE ZWAGER EEN HEEL GOED KOPPEL
-
Vastenow 211
9Contact met de makelaar was zeer goed. Wij werden van de ontwikkelingen goed op de hoogte gehouden. De onderhandelingen met de uiteindelijke kopers is in onze aanwezigheid op een correcte manier gevoerd en uiteindelijk naar onze volle tevredenheid.
-
Voorstag 12
10Wij hebben een paar jaar geleden ook gebruik gemaakt van de diensten van Dhr. Duijndam van Duijndam Makelaardij te Klazienaveen bij de ver koop en aankoop van een woning. Dit is toen naar volle tevredenheid verlopen. Daarom hebben wij er ditmaal weer gekozen om Duijndam Makelaardij in de arm te nemen. Ook deze keer is de verkoop van onze woning vlot, deskundig en zeer prettig verlopen. Hierbij willen wij Duijndam Makelaardij te Klazienaveen zeker aanbevelen. …
-
Nassaustraat 3 A
9Vakkundige begeleiding. En goed advies. Prettige omgang. En snelle verkoop.. Tevens dicht bij huis. In eigen dorp.
-
Wollegras 5
10Traduit par l'IAUn courtier très sympathique. Personnel et compétent. Clair dans l'explication et transparent. De la première à la dernière prise de contact. En bref, fortement recommandé.