Duijndam Makelaardij
"'Your Broker' together, expert and familiar"
Duijndam Makelaardij staat al 24 jaar voor kwaliteit en persoonlijke begeleiding in Klazienaveen en de omgeving. Wij zijn aangesloten bij Vastgoed Nederland, een van de grootste brancheverenigingen in Nederland met duizenden aangesloten kantoren. Of u op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij begeleiden u door het hele proces met expertise en toewijding. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Klaziena...
Current housing stock
-
- Available
Oerzand 3
7833EM Nieuw-Amsterdam
€ 220.000 k.k.
€ 2.588/m²
CSave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- 201 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Zuiderdiep 179
7876AJ Valthermond
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
CSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- 520 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Kerkenweg 42
7765BP Weiteveen
€ 315.000 k.k.
€ 2.890/m²
GSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 626 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Van Echtenskanaal NZ 115
7891AE Klazienaveen
€ 465.000 k.k.
€ 3.321/m²
CSave as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- 938 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
De Piepe 18
7891SN Klazienaveen
€ 245.000 k.k.
€ 2.333/m²
BSave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 148 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Poolcirkel 12
7891BB Klazienaveen
€ 335.000 k.k.
€ 3.073/m²
BSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 271 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (44)
Review platforms
BronscoresTotal score
44 total reviews
Funda
34 reviews on Funda
10 reviews on Google
-
Van Echtenskanaal NZ 115
10Huis binnen vier weken verkocht. Kon dus niet beter. Korte lijntjes en steeds heel vriendelijk geholpen. Top!
-
De Wieken 26
10Vriendelijke behulpzame mensen. We hebben goed contact tijdens alle stappen van de verkoop van het huis.
-
roef bults
10WIJ WILLEN DUINDAM EEN GROTE PLUIM GEVEN VOOR DE HULP EN BEGELEIDING VAN DE VERKOOP VAN HET HUIS VAN ONZE ZWAGER EEN HEEL GOED KOPPEL
-
Vastenow 211
9Contact met de makelaar was zeer goed. Wij werden van de ontwikkelingen goed op de hoogte gehouden. De onderhandelingen met de uiteindelijke kopers is in onze aanwezigheid op een correcte manier gevoerd en uiteindelijk naar onze volle tevredenheid.
-
Voorstag 12
10Wij hebben een paar jaar geleden ook gebruik gemaakt van de diensten van Dhr. Duijndam van Duijndam Makelaardij te Klazienaveen bij de ver koop en aankoop van een woning. Dit is toen naar volle tevredenheid verlopen. Daarom hebben wij er ditmaal weer gekozen om Duijndam Makelaardij in de arm te nemen. Ook deze keer is de verkoop van onze woning vlot, deskundig en zeer prettig verlopen. Hierbij willen wij Duijndam Makelaardij te Klazienaveen zeker aanbevelen. …
-
Nassaustraat 3 A
9Vakkundige begeleiding. En goed advies. Prettige omgang. En snelle verkoop.. Tevens dicht bij huis. In eigen dorp.
-
Wollegras 5
10Translated by AIA very fine real estate agent. Personal and knowledgeable. Clear in the explanation and transparent. From first to last contact. In short, highly recommended.