Marjan van Heerde Makelaardij
"Jouw makelaar met een persoonlijke aanpak!"
Marjan van Heerde Makelaardij staat voor een persoonlijke en moderne aanpak in de makelaarswereld. In Nijmegen zijn we actief in de buurten waar wij zelf wonen en leven, waardoor we de stadsgezichtspunten en wijkkenmerken goed begrijpen. Onze medewerkers zijn meedenkend, creatief en betrokken, met een focus op efficiëntie en klantgerichtheid. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van een woning, wij staan voor je klaar met ke...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Broerdijk 169
6523GS Nijmegen
€ 550.000 k.k.
€ 6.548/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kanunnik Boenenstraat 30 B
6525WK Nijmegen
€ 350.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Scheidingsweg 32
6525TA Nijmegen
€ 615.000 k.k.
€ 5.971/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 272 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Graafseweg 403
6532ZP Nijmegen
€ 550.000 k.k.
€ 4.015/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jan de Wittstraat 23
6512EG Nijmegen
€ 605.000 k.k.
€ 5.550/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Weezenhof 8033
6536CL Nijmegen
€ 400.000 k.k.
€ 3.175/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 207 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (23)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
23 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
16 commentaires sur Google
-
Wolfskuilseweg 179
10Marjan en haar collega’s zijn fantastisch. Zo blij met onze makelaars keuze. Nogmaals bedankt voor alles!
-
Waterstraat 173
10Wat een toppers zijn dit! Zeer deskundig, maar ook communicatief sterk. We hebben ons huis (echt dankzij dit kantoor) boven verwachting kunnen verkopen. Hele traject verliep soepel, ze hebben ons echt ontlast. Absoluut aanrader, doen graag weer zaken met ze in de toekomst.
-
Rembrandtstraat 78
10Marian was zeer betrokken bij de verkoop en altijd zeer bereikbaar. Heel belangrijk bij zoiets ingrijpends als de verkoop van een huis waar we 40 jaar in hebben gewoond
-
Valkenaerhof 63
8Het contact met Marjan en haar kantoor verliep erg soepel, er werd goed met ons gecommuniceerd over lopende zaken. Dat was erg prettig.
-
Tom van Ooijen
10Aanbevolen! Marjan en Lisanne hebben ons fantastisch geholpen. Deskundig, vriendelijk & betrouwbaar. De verkoop van ons huis was daarmee een fijn proces.
-
Nieuwe Markt 12
10Marjan van Heerde is een zeer ervaren, kundige en professionele makelaar. Haar aanstekelijke enthousiasme is naar mijn idee helpend geweest bij de verkoop van mijn woning. Ik heb het contact met Marjan van Heerde en haar team als prettig ervaren. De lijntjes, zowel met Marjan zelf als met Lisanne en Ursula, waren kort en de persoonlijke betrokkenheid was voelbaar. Dank!