Blekkink Makelaardij B.V.
Blekkink Makelaardij B.V. est déjà depuis plus de 35 ans un visage familier dans la région d'Aalten. Nous représentons la fiabilité, l'expertise et une attention personnalisée afin que vous puissiez pleinement vous concentrer sur ce qui compte vraiment : votre maison ou investissement. Nous proposons un large éventail de services, notamment la vente, l'achat, la location, le louage et les évaluations. Notre méthode de travail est transp...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Damstraat 7
7121AW Aalten
€ 437.500 k.k.
€ 4.605/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 236 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dijkstraat 34
7121EV Aalten
€ 475.000 k.k.
€ 1.518/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 313 m²
- Superficie du terrain
- 710 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Zuiderkruis 13
7122WX Aalten
€ 359.500 k.k.
€ 3.595/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 309 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Hogestraat 40
7122BW Aalten
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 451 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Schooldijk 13
7122LX Aalten
€ 698.013 k.k.
€ 3.232/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 216 m²
- Superficie du terrain
- 1125 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Manschotplein 59
7121BL Aalten
€ 275.000 k.k.
€ 3.716/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (21)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
21 avis total
21 commentaires sur Google
-
henk groot roessink
10Traduit par l'IAInformation obtenue.
-
Aynur Agbulut
10 -
Jan Hartingsveld
2Als eerste een bod uitgebracht op een huis en vervolgens niets meer gehoord. Na enkele weken met moeite een antwoord, blijkt dat ik te snel had geboden omdat biedingen nu pas uitgebracht konden worden, dit was niet verteld en nergens beschreven. Ik had gelijk een vreemd gevoel bij deze procedure hetgeen na de biedingsperiode nog eens bevestigd werd toen ik werk gebeld door dhr. Blekkink met het antwoord dat mijn bod was overboden en ik geen nieuw bod uit kon brengen. Achteraf blijkt deze makelaar een grote leugenaar en de schijnheiligheid druipt van zijn gezicht af omdat de woning hierna nog 3 weken te koop heeft gestaan op funda en zijn eigen website en nu nog steeds onder bod staat.
-
Frank Teekman
2Waardeloze service. Direct nadat een woning online kwam via Funda een reactie gestuurd met een aantal vragen. Een week later een herinnering gestuurd direct naar het info emailadres. Weer geen reactie. Gisteren weer een herinnering gestuurd. Vandaag eindelijk een reactie en meteen het bericht dat alle kijkdagen, inschrijvingen, etc al zijn geweest / gepland. Geen excuses, niks. Ik heb geen bewijzen maar durf te beweren dat mijn interesse bewust genegeerd is. Bah.
-
Ramon Haverkamp
2 -
J Ter Haar
8 -
Danny Oesterholt
2Een huis komt in het weekend online, maandag direct gebeld voor een bezichtiging. Er zou worden teruggebeld, dit gebeurde niet, vervolgens zelf weer gebeld. Blijken er al bezichtigingen gepland te zijn? Vreemde gang van zaken. Uiteindelijk blijken er mensen ‘geselecteerd’ te zijn. Gebaseerd op? Hierover een klachtenmail gestuurd naar Blekkink met de vraag om terugkoppeling. Uiteraard hebben we tot op heden geen antwoord ontvangen. In ieder geval niet te spreken over de gang van zaken bij Blekkink Makelaardij en mede daardoor, in mijn optiek, uiterst onprofessioneel!