Kempen Oberdorf
"Accueil dans l'habitat et l'assurance"
Kempen Oberdorf staat voor persoonlijk advies en betrokkenheid in de woningmarkt. Met een team dat op maat werkt, bieden we ondersteuning bij aankoop, verkoop, verhuur en taxaties. Onze kennis van de regio Sittard, Geleen, Born en Stein is uitgebreid, zodat we jou perfect kunnen begeleiden. We combineren luisterend oor met enthousiastieke aanpak, zodat je vertrouwd bent met elke stap. Of het nu gaat om een droomwoning, hypotheek of verz...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Op de Kraonkel 59
6161TR Geleen
€ 205.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Markt 59
6191JJ Beek
€ 250.000 k.k.
€ 3.731/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dorine Verschureplein 14
6181AS Elsloo
€ 295.000 k.k.
€ 2.892/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bourgognestraat 22
6191HZ Beek
€ 650.000 k.k.
€ 2.434/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 267 m²
- Superficie du terrain
- 2130 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Doctor Schaepmanlaan 12
6191BN Beek
€ 998.000 k.k.
€ 2.683/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 372 m²
- Superficie du terrain
- 1441 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Eloystraat 38
6166XR Geleen
€ 210.000 k.k.
€ 2.692/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 196 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Stationsstraat 114 b
10Alles was top geregeld, ik zou deze makelaar aanbevelen voor de bemiddeling bij de verkoop van je woning,
-
Graetheidelaan 23
8Kempen en Oderdorf is een fijne makelaar met vriendelijke contact. Echter vonden wij dat het proactieve soms ontbrak en wij als verkopers actief contact moesten zoeken bij bepaalde fases in het proces, zoals geen biedingen telefoontje en dat was het (wat nu? We werden beetje in diepe gegooid) en het was muisstil tijdens de voorwaardelijke fase wat onnodige onrust opleverde aan onze zijde. Het contact was echter altijd vriendelijk, behulpzaam en deskundig. Voorbereidingen werden …
-
Swentiboldlaan 32
10De makelaar was vriendelijke en betrokken. Geen moeite was teveel. Over de prijs/kwaliteitverhouding heb ik geen oordeel. Ik vind het vreselijk duur, maar dat telt voor alle makelaars. Bovendien heb ik geen idee wat de totale kosten zijn die de makelaar maakte, wat de vaste lasten zijn en hoeveel de winstmarge bedraagt.
-
Meexstraat 18
9Traduit par l'IALe contact s'est bien et correctement déroulé. Les personnes étaient très aimables et serviables également au téléphone. Pensez-y. J'ai également reçu des réactions très positives de l'acheteur de ma maison concernant le courtier.
-
Heirstraat 54
10Traduit par l'IAUne superbe expérience avec Kempen & Oberdorf ! Très personnel, rapide en communication et ils pensaient à tout. Grâce à leur engagement, la maison de papa s'est vendue si vite. Vraiment une super équipe !