Stege Makelaardij
"Nous connectons les gens et leurs souhaits d'habitation !"
Stege Makelaardij in Zuidwolde staat sinds 2012 voor betrouwbare en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Ons team, bestaande uit Bert-Jan Stege, Margriet Kuiper en Henny van Goor, combineert jarenlange ervaring met actuele marktkennis. Wij zijn actief in Zuidwolde, Hoogeveen en de omgeving, waar we u helpen bij het kopen, verkopen of verhuren van uw woning. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Zuidwolde, op een moderne en sfe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Ommerweg 45
7921TA Zuidwolde
€ 745.000 k.k.
€ 5.519/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 3683 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Steenberger Esweg 17
7921AW Zuidwolde
€ 495.000 k.k.
€ 5.562/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 487 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burgerzinstraat 1
7921JL Zuidwolde
€ 399.000 k.k.
€ 3.837/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 363 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hoofdstraat 160
7921AS Zuidwolde
€ 695.000 k.k.
€ 1.764/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 394 m²
- Superficie du terrain
- 820 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Hoofdstraat 150
7921AS Zuidwolde
€ 549.000 k.k.
€ 2.773/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 198 m²
- Superficie du terrain
- 427 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Burgemeester Tonckensstraat 53
7921KB Zuidwolde
€ 925.000 k.k.
€ 4.426/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 209 m²
- Superficie du terrain
- 7728 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (38)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
38 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Klaverpad 7
8Alles ging lekker soepel en alles op afspraak Goede begeleiding in een goede sfeer lekker om zo een huis te verkopen
-
Middelveenseweg 12
8Het contact verliep goed, had wel gerekend op iets meer tijdens het bezichtigingsproces na afloop. Van reactie van kopers. En nadat het verkocht was. Online contact (via teams) na biedbeeindiging kon beter. Verder prima!
-
Bert S
2Sta je tijdens het sneeuw ruimen even een praatje te maken, komt er zo in eens de overbuurvrouw (Stege) naar ons toe met een hijsen stuk kabaal, dat het Asociaal is dat er een bultje sneeuw op de stoep word gemaakt. Toen ze weer weg liep, moest er nog even naar mij toe geschreeuwd worden dat Bert-Jan het ook Asociaal vind. Er is haar maar gelijk duidelijk gemaakt dat ik niets met Bert-Jan Stege heb te maken, hij is niet de burgemeester van de straat en zal dat ook nooit worden. Zij mogen wel 8 van de 12 Maanden een Camper van 3 meter hoog aan de straat hebben staan waar de hele buurt tegen aan kan kijken. Maak je een bultje sneeuw van hooguit 50 cm wat met een week weer verdwenen is dan ben je asociaal. Wie is er nu Asociaal dan? Zie foto.
-
Vorenwolde 5
8Wij hebben het als goede hulp ervaren, zelf hebben we deze kennis niet.. Heeft goed naar ons geluisterd met veel plezier sa engewerkt.
-
Ommerweg 41
10Traduit par l'IAUn agent immobilier tout à fait exceptionnel ! Compétent, honnête, stratégique et très agréable en contact. Cela vaut également pour son personnel. Si nous avons à l'avenir besoin d'un agent immobilier, nous utiliserons certainement à nouveau les services de Stege Makelaardij.