DEMAKELAAR
In Wijchen staat DEMAKELAAR voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een diepe kennis van de lokale markt begeleiden wij u zorgvuldig bij elke stap, van aankoop tot verkoop. Wij zorgen ervoor dat u de juiste keuze maakt, op basis van uw wensen en doelen. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken transparant en met veel geduld, zodat u zich altijd op uw gemak voelt. Onze expertise wordt onderbouwd m...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Meester van Coothlaan 37
6602GS Wijchen
€ 595.000 k.k.
€ 5.950/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 285 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Leemweg 107
6603AK Wijchen
€ 675.000 k.k.
€ 4.623/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 355 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Blauwe Hof 6134
6602ZM Wijchen
Prix sur demande
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Slottuin 92
6642DE Beuningen Gld
€ 389.000 k.k.
€ 4.686/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Diepvoorde 1416
6605EN Wijchen
€ 389.500 k.k.
€ 3.674/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Groenewoudseweg 11
6603DG Wijchen
€ 495.000 k.k.
€ 4.024/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 386 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (19)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
19 avis total
Funda
10 commentaires sur Funda
9 commentaires sur Google
-
Edith Peters
10Een huis kopen en verkopen is een spannende tijd en iets wat je niet vaak doet. De huizenmarkt is lastig dus gingen we op zoek naar een goede makelaar die de klant voorop heeft staan. Al vanaf het eerste gesprek hadden we een heel goed gevoel bij Irene, rustig, warm en persoonlijk. Ze luisterde heel goed naar onze wensen en Irene heeft zowel bij de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van onze woning heel goed geadviseerd. Irene hield ons erg goed op de hoogte en ze maakte altijd tijd voor onze vragen. We hadden dit proces met niemand anders willen doen, dankzij Irene wonen we nu in ons droomhuis!
-
Diepvoorde 1416
10Goed en helder contact, flexibel en denkt continu mee. Bijvoorbeeld door bezichtigingen in het weekend te doen en snel te schakelen, wanneer de situatie daar om vraagt
-
Pieter de Hooghweg 28
9Erg fijn contact met Irene, ook buiten de reguliere kantoortijden. Tevens werd er goed mee gedacht hoe eea aan te pakken
-
de Flier 3652
10Traduit par l'IATrès utile, clair, aimable et professionnel. Rapide et bien fait, toujours positif et enthousiaste 🤩
-
Holtgesbroek 1225
10Traduit par l'IATrès bon agent immobilier, compétent et fait tout pour vendre votre maison du mieux possible. A beaucoup investi du temps et de l’énergie dans une bonne photographie, un label environnemental et le nombre de jours de visite