Vesta Vastgoed
Vesta Vastgoed is de verkoopmakelaar van Maastricht, met een sterke focus op betrouwbare en persoonlijke ondersteuning voor klanten in de regio. Wij staan voor u als betrouwbare partner bij de verkoop, aankoop en taxatie van uw woning in Maastricht en omstreken. Onze ervaring, deskundigheid en persoonlijke aanpak zorgen voor een soepele en succesvolle transactie. Wij bieden dienstverlening in de vorm van aankoop, verkoop en taxatie. Onz...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Titanenhof 8
6215EA Maastricht
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nymphenhof 6
6215EW Maastricht
€ 425.000 k.k.
€ 2.972/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Tongerseweg 99
6213GA Maastricht
€ 995.000 k.k.
€ 3.139/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 317 m²
- Superficie du terrain
- 806 m²
- Chambres de coucher
- 8
-
- Disponible
Alfons Ariënsstraat 90
6221SK Maastricht
€ 349.000 k.k.
€ 4.362/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 185 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vroenhovenweg 150
6213HD Maastricht
€ 735.000 k.k.
€ 3.168/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 232 m²
- Superficie du terrain
- 385 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Vendu sous réserve
Nassaulaan 12 E
6224KB Maastricht
€ 274.500 k.k.
€ 3.812/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (161)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
161 avis total
Funda
51 commentaires sur Funda
110 commentaires sur Google
-
Werner King 3
9Je kunt je zaken met een gerust hart aan deze makelaar, Senli, overlaten al heeft zij het wat druk. Dank je wel.
-
Hovenstraat 2 B
10Prettig contact met makelaar. Kundig, communicatief, realistisch en daardoor verliep de verkoop vlot. Al met al een prima ervaring.
-
Planetenhof 60
10warm, zeer klantvriendelijk, vleug humor, doortastend, open, eerlijk, direct, zeer goede markt kennis, gaat uit van sterke punten van woning, vooral persoonlijk contact en heerlijk, zo min mogelijk digitaal, dat hebben wel eens anders mee gemaakt, begeleidt het hele proces tot en met notaris toe, inclusief oplevering, waar kom je dat nog tegen
-
Nymphenhof 4
10Zeer tevreden! Geen opmerkingen. Persoonlijk en fijn contact. Altijd klaar om vragen te beantwoorden. Top begeleiding!
-
Adelbert van Scharnlaan S 5
9Goede begeleiding. Zeer goede opvolging van bezoeken via hun platform. Transparant biedingsproces. Doet extra moeite voor de klant (verkoper).
-
Valkenierstraat 11
9Goed overleg samen met onze makelaar en goed advies wat zij ons heeft aan geraden en zeer vriendelijk contact samen
-
Hultersdreef 30 D
9Traduit par l'IATrès bon contact avec Stanley. Il tient ses engagements, est flexible, fait de son mieux et est toujours joignable en cas de questions. En bref, c'est ici que vous devez être si vous voulez vendre sans souci.