Vesta Vastgoed
Vesta Vastgoed is de verkoopmakelaar van Maastricht, met een sterke focus op betrouwbare en persoonlijke ondersteuning voor klanten in de regio. Wij staan voor u als betrouwbare partner bij de verkoop, aankoop en taxatie van uw woning in Maastricht en omstreken. Onze ervaring, deskundigheid en persoonlijke aanpak zorgen voor een soepele en succesvolle transactie. Wij bieden dienstverlening in de vorm van aankoop, verkoop en taxatie. Onz...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Titanenhof 8
6215EA Maastricht
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nymphenhof 6
6215EW Maastricht
€ 425.000 k.k.
€ 2.972/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 247 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Tongerseweg 99
6213GA Maastricht
€ 995.000 k.k.
€ 3.139/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 317 m²
- Área del lote
- 806 m²
- Habitaciones de dormir
- 8
-
- Disponible
Alfons Ariënsstraat 90
6221SK Maastricht
€ 349.000 k.k.
€ 4.362/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- 185 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vroenhovenweg 150
6213HD Maastricht
€ 735.000 k.k.
€ 3.168/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 232 m²
- Área del lote
- 385 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Vendido bajo reserva
Nassaulaan 12 E
6224KB Maastricht
€ 274.500 k.k.
€ 3.812/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (161)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
161 reseñas total
Funda
51 opiniones en Funda
110 reseñas en Google
-
Werner King 3
9Je kunt je zaken met een gerust hart aan deze makelaar, Senli, overlaten al heeft zij het wat druk. Dank je wel.
-
Hovenstraat 2 B
10Prettig contact met makelaar. Kundig, communicatief, realistisch en daardoor verliep de verkoop vlot. Al met al een prima ervaring.
-
Planetenhof 60
10warm, zeer klantvriendelijk, vleug humor, doortastend, open, eerlijk, direct, zeer goede markt kennis, gaat uit van sterke punten van woning, vooral persoonlijk contact en heerlijk, zo min mogelijk digitaal, dat hebben wel eens anders mee gemaakt, begeleidt het hele proces tot en met notaris toe, inclusief oplevering, waar kom je dat nog tegen
-
Nymphenhof 4
10Zeer tevreden! Geen opmerkingen. Persoonlijk en fijn contact. Altijd klaar om vragen te beantwoorden. Top begeleiding!
-
Adelbert van Scharnlaan S 5
9Goede begeleiding. Zeer goede opvolging van bezoeken via hun platform. Transparant biedingsproces. Doet extra moeite voor de klant (verkoper).
-
Valkenierstraat 11
9Goed overleg samen met onze makelaar en goed advies wat zij ons heeft aan geraden en zeer vriendelijk contact samen
-
Hultersdreef 30 D
9Traducido por IAMuy buen contacto con Stanley. Cumple sus compromisos, es flexible, hace su mejor esfuerzo y siempre está disponible para preguntas. En resumen, debes estar aquí si quieres vender sin preocupaciones.