Makelaardij De Smelthe Oosterwolde
"L'agent immobilier de la NVM à Ooststellingwerf et environs !!}注意到原始文本中没有HTML标签,所以翻译也不包含任何HTML标签。此外,由于原始文本中没有sprintf占位符,翻译中也没有添加新的占位符。根据要求的JSON格式返回了翻译结果。注意“NVM”作为一个专有名词保持不变。إبدay, it looks like there was an issue with the formatting of the response. Let's correct that and provide a clear translation as requested in JSON format without any additional text or explanations. Here is the corrected response: {"
Makelaardij De Smelthe Oosterwolde is de NVM makelaar in Zuid Oost Friesland en heeft zich al jaren gespecialiseerd in aankoop, verkoop en taxaties van woningen. Ons team is klein, deskundig en enthousiast, met veel ervaring in de makelaardij. Of u nu op zoek bent naar een bestaande woning, nieuwbouw of recreatiewoning, wij staan voor u klaar. Bovendien zijn we actief in de verkoop van bedrijfsonroerend goed. Wij zorgen ervoor dat u bij...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Norgerweg 6
9342PH Een
€ 295.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- 490 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boereweide 59
8431PP Oosterwolde
€ 345.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 221 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vaart Zz 11
8426AC Appelscha
€ 549.000 k.k.
€ 3.067/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 1079 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dokter Beumerstraat 20
8433MH Haulerwijk
€ 339.000 k.k.
€ 3.606/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 377 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Weperpolder 33 A 12
8431RL Oosterwolde
€ 120.000 k.k.
€ 3.636/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 33 m²
- Superficie du terrain
- 327 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
De Elzen 1
8431BB Oosterwolde
€ 475.000 k.k.
€ 3.442/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 705 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (50)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
50 avis total
Funda
29 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Vaart Nz 4
10Gaf ons goed advies, heeft de bezichtigingen goed aangepakt en we hebben een hele goede prijs voor ons huis gekregen. Prettig contact en zeer goed op de hoogte van de lokale markt.
-
Maaike Klooster
10Wij waren dankzij Roelina haar enorme inzet en begeleiding onze woning heel gauw verkocht Ontzettend bedankt
-
Ds Groot-Nibbelinkstraat 16
9Erg leuk, vriendelijke en concreet eerste bezoek. Duidelijke uitleg, en kosten besproken. Na een wat lastige opstartfase, de aanpak besproken en uitgevoerd waardoor er een vlotte verkoop is ontstaan.
-
Oude Hof 18
9Van begin tot eind prima zeer tevreden zeker zeer aan te bevelen wij zijn zeer blij met de verkoop
-
Vicariestraat 23 A
10Zeer duidelijk en goede communicatie. Alles snel geregeld en goed advies en verstand van zaken. Ik zou De smelthe aan iedereen aanbevelen.
-
Rozendael 55
9Het contact verliep super er word alle tijd voor je genomen. Zeer korte lijnen en denkt mee in oplossingen 😃👍👌
-
Vogelrijd 4
10Traduit par l'IANotre agent immobilier était fiable, transparent et toujours rapide en matière de communication. Grâce à son approche professionnelle et à son implication, la vente de notre maison s'est déroulée sans encombre.
-
Mastenbroek 27
8Traduit par l'IAAprès avoir fait la demande, nous avons rapidement pris place autour d'une table. Le contact a été agréable et la vente de maison s'est bien passée pour nous.