ViaOns Makelaardij
"Compétent et flexible, le bureau met le service en premier plan"
ViaOns Makelaardij staat voor een persoonlijke en deskundige aanpak op het gebied van onroerend goed. Of u nu een woning wilt verkopen, kopen of taxeren, wij staan voor u klaar met professionele begeleiding. Onze ervaring en kennis zorgen voor een soepele verkoop of aankoop, waarbij we samen met u de beste oplossing vinden. Wij bieden zowel een lage courtage als full-service, afhankelijk van uw voorkeur en behoeften. Bij ViaOns leggen w...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hoogstraat 36
4611MV Bergen op Zoom
€ 459.000 k.k.
€ 3.923/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Noordzijde Haven 8
4611GS Bergen op Zoom
€ 619.000 k.k.
€ 3.707/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 65 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Pastoor van Akenstraat 90
4703BD Roosendaal
€ 240.000 k.k.
€ 3.810/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zandstraat 195
4614CE Bergen op Zoom
€ 525.000 k.k.
€ 3.750/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Leeuwstraat 12
4661KR Halsteren
€ 319.999 k.k.
€ 3.200/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Grote Hazelaar 14
4623AK Bergen op Zoom
€ 775.000 k.k.
€ 3.039/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 255 m²
- Superficie du terrain
- 1124 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (72)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
72 avis total
Funda
46 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Borgvlietsedreef 19 a
9De makelaar, heeft een duidelijke eerlijke visie over het te doorlopen verkoopproces, waarbij hun kennis van de markt mij heeft geholpen.
-
S Pinti
2Èèn ster is meer als voldoende
-
Omloop 53
9Wij vonden de makelaar erg vriendelijk en behulpzaam. Niets was teveel. Zeer tevreden. Uitleg was in begrijpelijke taal.
-
Klaverstraat 9
10Echt hele fijne makelaar. Het is een man en zijn vrouw dus geen groot kantoor en alles is persoonlijk.
-
Minderbroederstraat 3 a
9Prettig contact, prettig mens. Eerlijk, duidelijk en behulpzaam. Neemt initiatief op een leuke manier. Denkt mee, dringt niets op.
-
Dhr. Herman Wolswijk
9Ik ben op een prettige manier door Eric begeleid bij het verkopen van mijn huis. Ook caroline vanuit kantoor beantwoordde mijn vragen snel en adequaat.
-
Kastanjelaan 296
9Soepel, deskundig, toegankelijk. Prijs kwaliteit verhouding is prima. Deze makelaar houdt rekening met de wensen en verwachtingen van de verkoper.
-
Vondellaan 24
10Deskundige begeleiding in aankoop nieuw huis en verkoop huis. Heel laagdrempelig en persoonlijk in contact, zeer goed bereikbaar. Geeft duidelijke informatie en komt afspraken goed na. Zeer tevreden over Eric en Caroline.
-
Steenbergsestraat 2 c
10Eric en Caroline zijn echt super in omgang. Niets is teveel en ze hebben ons met raad en daad bijgestaan. Top makelaar enorm bedankt voor jullie activiteiten.