Siewe Makelaars
"Le courtier pour Gooiland et Almere ! Année 1928"
Hoe wil jij wonen? Het vinden van het ideale huis is meer dan alleen kijken op Funda. Locatie, prijs, indeling en gevoel moeten allemaal kloppen. Wij helpen je snel de juiste woning te vinden, zodat je geen eindeloze zoektocht hoeft te maken. Door jouw leefstijl, smaak en wensen te kennen, bouwen we direct een gerichte zoekstrategie op. Bij Siewe doen we dat persoonlijk. Wij combineren jarenlange ervaring met een diepe kennis van de mar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Generaal de la Reijlaan 8
1404BR Bussum
€ 1.075.000 k.k.
€ 4.183/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 257 m²
- Superficie du terrain
- 425 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Generaal Kraijenhoffstraat 5
1411BA Naarden
€ 895.000 k.k.
€ 7.160/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 279 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Meentweg 22
1405JA Bussum
€ 425.000 k.k.
€ 6.343/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- 64 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Wagnerlaan 20
1411JE Naarden
€ 865.000 k.k.
€ 5.884/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 304 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Mecklenburglaan 37
1404BG Bussum
€ 895.000 k.k.
€ 5.114/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 175 m²
- Superficie du terrain
- 285 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Verbeelding 14
1401VJ Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.838/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- 79 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (110)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
110 avis total
Funda
57 commentaires sur Funda
53 commentaires sur Google
-
Bruisdreef 16
6Traduit par l'IALes affaires ne sont pas bien suivies. Trop professionnel, trop peu d'informations, liste entière de questions à remplir, aucun aide. Tout numérique, aucune aide.
-
Erik Ronteltap
10Goede ervaringen met Siewe Makelaars. Steeds vriendelijk, behulpzaam en met vakkennis geholpen. Een makelaar die ik zeker zal aanbevelen.
-
katalin herczog
10Ik heb opnieuw met Siewe Makelaars samengewerkt bij de verkoop van mijn appartement in Amsterdam. Zoals altijd zeer betrouwbaar, flexibel en een prettige samenwerking. Ik kan dit bedrijf van harte aanbevelen!
-
Nieuwe Englaan 11
9Deskundige begeleiding gebaseerd op geweldige kennis van de lokale markt. Waar nodig kon steeds snel worden geschakeld. Dat alles heeft geleid tot een vlotte verkoop van mijn woning.
-
Thorbeckelaan 101
9De verkoop van ons huis duurde langer dan we hadden verwacht - kennelijk was de markt toch wat slapper, en toen we serieuze kopers kregen was er uitstel van de overdracht nodig in verband met financiering - maar Jimmy bleef bij dat alles vriendelijk, goed adviserend en steeds snel bereikbaar. Jimmy, bedankt!
-
Merelhof 19
8Contact met de makelaar was prima Alles ging zoals verwacht Zeer tvreden. Mooi om alles uit handen te kunnen geven.
-
Flevolaan 51
10Vriendelijke maar duidelijke hulp. Alle vragen, die niet rechtstreeks voor de verkoop van belang waren, werden beantwoord. Ook alle medewerkers zijn behulpzaam en vriendelijk, er ontstaat een ontspannen sfeer in een toch wel hectische tijd. Bedankt