Albers Makelaars B.V.
Albers Makelaars B.V. is sinds meer dan 50 jaar actief in ’t Gooi en staat voor betrouwbare, persoonlijke en gedetailleerde dienstverlening in de makelaarswereld. In Bussum en omgeving helpen we u met vertrouwen en professionaliteit bij de aankoop, verkoop of huur van woningen en bedrijven. Ons team is deskundig in de markt van ’t Gooi en werkt op basis van “no cure no pay”, zodat u alleen betaalt als we een resultaat behalen. Wij zijn...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hooftlaan 31
1401EB Bussum
€ 735.000 k.k.
€ 5.176/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 202 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Koekoeklaan 71
1403EC Bussum
€ 339.500 k.k.
€ 4.467/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Wethouder Königlaan 29
1412GT Naarden
€ 855.000 k.k.
€ 6.333/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Laarderweg 120 E
1402RG Bussum
€ 250.000 k.k.
€ 7.576/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 33 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Landstraat 52 B 2
1401ER Bussum
€ 459.500 k.k.
€ 5.673/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Lambertus Hortensiuslaan 72 C
1412GX Naarden
€ 185.000 k.k.
€ 8.043/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 23 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (12)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
12 avis total
12 commentaires sur Google
-
Eric Termeulen
8Traduit par l'IAAgent immobilier
-
Gerard Schimmel
10 -
Frits Kloosterman
10Traduit par l'IAAide précieuse, je suis client depuis plus de 30 ans, dommage que Wim parte à la retraite
-
Anna Hent
6Traduit par l'IAPrestation d'aide correcte
-
Jacqueline Wessels
10Traduit par l'IATerrasse supérieure, délicieux club sandwich.
-
Elly de Vries
10Traduit par l'IABien aidé, cela m'a satisfait.
-
Marek Berent
10 -
Edward Schrijvers
8Traduit par l'IAMalheureusement devoir payer beaucoup d'amendes de stationnement dans cet endroit pitoyable
-
Cathy De Vries
10Traduit par l'IAC'est une entreprise parfaite, travailler là-bas avec des gens qui sont vraiment prêts à vous aider, ça ne se voit plus souvent, Cathy de Vries
-
Wilfred Janssen
10 -
Stuart van Elsas
10 -
Wallie vw
10