Schouten Barmentlo Makelaars Almere
"It’s a Family Business"
In een proces dat zoveel aandacht vraagt, waarin je met emoties en complexe zaken te maken hebt, staan wij graag voor je klaar. Wij zijn er om jou te begeleiden en ervoor te zorgen dat je wensen tot in de puntjes worden nagekomen. Of het nu om een koop of verkoop gaat, we willen dat je er uiteindelijk een goed gevoel aan overhoudt. Wij zijn een klein familiebedrijf, bestaande uit een vader en zijn twee dochters. Onze aanpak is gekenmerk...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zeeduinweg 329
1361BG Almere
€ 1.100.000 k.k.
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zeeduinweg 14
1361BG Almere
€ 565.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Wasmeerstraat 10
1316KL Almere
€ 405.000 k.k.
€ 3.347/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Texelstraat 52
1339TL Almere
€ 525.000 k.k.
€ 4.526/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 196 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zeeduinweg 584
1361BG Almere
€ 555.000 k.k.
€ 6.236/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Moldaviëstraat 76
1362JJ Almere
€ 500.000 k.k.
€ 5.435/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (109)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
109 avis total
Funda
74 commentaires sur Funda
35 commentaires sur Google
-
Gildemark 42
10Wij hebben onze woning via deze makelaar aangekocht en hen later ook ingeschakeld voor de verkoop. Onze ervaring met Marcel, Frances en Lilian was zeer positief. De communicatie was duidelijk en eerlijk, zonder loze beloftes. Ze schakelden snel, dachten goed met ons mee en begeleidden ons professioneel door het hele proces. Dankzij hun betrokkenheid verliep alles soepel. Zeker een aanrader!
-
tinja kranen
10Zeer aan te bevelen. Fantastisch familiebedrijf! Recht door zee en geen no-nonsens verhalen. Staan altijd voor je klaar en geen vraag is te gek. Snelle respons op gestelde vragen. Mede namens de familie....hartelijk dank dat jullie ons zo geweldig hebben geholpen!
-
Arno Prein
10Ik heb twee keer in de afgelopen jaren gebruik mogen maken van Schouten Barmentlo Makelaars en beide keren ben ik zeer tevreden. Het is een leuk team, ze hebben goede kennis van zaken en er is een snelle communicatie ook bij eventuele vragen. De hele familie is blij!
-
Polenstraat 132
10Mijn eerste Makelaar in Almere was Alex van Keulen. Letterlijk 6 bezichtigingen in een markt als vandaag en 1 bod. Zeer nare smaak aan overgehouden. Sindsdien Schouten en ik zou niet anders willen.
-
Muidergouw 14
10Professioneel, communicatief, extra inzet. Uitstekend makelaarskantoor voor zowel aankoop als verkoop.