Hermans Makelaars
"Chez toi dans ta région"
Hermans Makelaars is de vertrouwde makelaar in Midden-Limburg, met expertise op het gebied van verkoop, huur en aankoop. Of je nu een woning zoekt, verkoopt of verhuurt, wij staan voor je klaar met persoonlijk advies en ondersteuning. Onze benadering is gericht op de wensen van onze klanten, waarbij we nauw contact houden vanaf het eerste gesprek tot de afsluiting. Wij luisteren naar al je zorgen en wensen, stellen vragen en helpen je o...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Napoleonsweg 128 m
6086AJ Neer
€ 419.000 k.k.
€ 3.612/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Maaspoort 12
6001BP Weert
€ 375.000 k.k.
€ 3.024/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 90 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schoolstraat 11
6001EN Weert
€ 399.000 k.k.
€ 3.694/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Maaspoort 9
6001BN Weert
€ 475.000 k.k.
€ 3.231/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Geenestraat 54
6031VS Nederweert
€ 369.000 k.k.
€ 2.580/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 242 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Buitenwiek 7
6003CS Weert
€ 650.000 k.k.
€ 3.350/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 194 m²
- Superficie du terrain
- 375 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (45)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
45 avis total
Funda
9 commentaires sur Funda
36 commentaires sur Google
-
Jack Lenders
8 -
Nicole Hendrikx
10Bedankt voor de zeer prettige samenwerking! Afspraken zijn altijd nagekomen en ook terugbel notities werden op late tijdstippen nog nagekomen!! Top
-
Helene
10Een goede en fijne begeleiding bij de verkoop van ons pand. Dank aan alle medewerkers!
-
Bart Bosch
10Onlangs ben ik door Hermans Makelaars begeleid bij de zoektocht naar een geschikt huurpand voor de vestiging van ons kantoor. De samenwerking heb ik als zeer prettig ervaren. Hermans Makelaars beschikt over veel marktkennis en heeft ons op een fijne, betrokken en vakkundige manier begeleid tot en met het tot stand komen van de huurovereenkomst. Een betrouwbare partij die ik van harte kan aanbevelen. Bart Bosch | Winst Adviesgroep
-
Robert-Jan Roose
10Wij willen graag onze enorme waardering uitspreken voor Hermans Makelaars, en in het bijzonder voor Sharon Bovend'Eerdt. Sharon heeft voor ons een pand in Heythuysen verhuurd en wij hebben daar werkelijk geen omkijken naar gehad. Alles is van begin tot eind tot in de puntjes geregeld. De communicatie was helder, snel en professioneel, en we werden continu goed op de hoogte gehouden. Wat dit voor ons extra bijzonder maakt, is dat dit plaatsvond in een voor mij persoonlijk zeer zware periode. Juist dan merk je hoe waardevol het is om te kunnen vertrouwen op iemand die niet alleen deskundig is, maar ook betrokken, begripvol en doortastend. Sharon heeft dit proces echt fantastisch begeleid en ons volledig ontzorgd. Wij hopen dan ook dat dit het begin is van een langdurige samenwerking waar we nog vele jaren van mogen genieten. Wij kunnen Hermans Makelaars en met name Sharon Bovend'Eerdt van harte aanbevelen!