Hermans Makelaars
"Home near you"
Hermans Makelaars is the trusted real estate agent in Central Limburg, with expertise in sales, rental and purchase. Whether you are looking for a home, selling or renting, we are ready to assist you with personal advice and support. Our approach is focused on our customers' wishes, maintaining close contact from the first conversation to the closing. We listen to all your concerns and wishes, ask questions and help you make the right c...
Current housing stock
-
- Available
Napoleonsweg 128 m
6086AJ Neer
€ 419.000 k.k.
€ 3.612/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Maaspoort 12
6001BP Weert
€ 375.000 k.k.
€ 3.024/m²
ESave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 90 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Schoolstraat 11
6001EN Weert
€ 399.000 k.k.
€ 3.694/m²
DSave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Maaspoort 9
6001BN Weert
€ 475.000 k.k.
€ 3.231/m²
ESave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 125 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Geenestraat 54
6031VS Nederweert
€ 369.000 k.k.
€ 2.580/m²
DSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 242 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Buitenwiek 7
6003CS Weert
€ 650.000 k.k.
€ 3.350/m²
ASave as favorite- Living area
- 194 m²
- Land area
- 375 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (45)
Review platforms
BronscoresTotal score
45 total reviews
Funda
9 reviews on Funda
36 reviews on Google
-
Jack Lenders
8 -
Nicole Hendrikx
10Translated by AIThanks for the very pleasant cooperation! Appointments were always followed up and also call back notes were followed up even at late hours!! Top
-
Helene
10Translated by AIA good and fine guidance during the sale of our property. Thanks to all staff!
-
Bart Bosch
10Onlangs ben ik door Hermans Makelaars begeleid bij de zoektocht naar een geschikt huurpand voor de vestiging van ons kantoor. De samenwerking heb ik als zeer prettig ervaren. Hermans Makelaars beschikt over veel marktkennis en heeft ons op een fijne, betrokken en vakkundige manier begeleid tot en met het tot stand komen van de huurovereenkomst. Een betrouwbare partij die ik van harte kan aanbevelen. Bart Bosch | Winst Adviesgroep
-
Robert-Jan Roose
10Wij willen graag onze enorme waardering uitspreken voor Hermans Makelaars, en in het bijzonder voor Sharon Bovend'Eerdt. Sharon heeft voor ons een pand in Heythuysen verhuurd en wij hebben daar werkelijk geen omkijken naar gehad. Alles is van begin tot eind tot in de puntjes geregeld. De communicatie was helder, snel en professioneel, en we werden continu goed op de hoogte gehouden. Wat dit voor ons extra bijzonder maakt, is dat dit plaatsvond in een voor mij persoonlijk zeer zware periode. Juist dan merk je hoe waardevol het is om te kunnen vertrouwen op iemand die niet alleen deskundig is, maar ook betrokken, begripvol en doortastend. Sharon heeft dit proces echt fantastisch begeleid en ons volledig ontzorgd. Wij hopen dan ook dat dit het begin is van een langdurige samenwerking waar we nog vele jaren van mogen genieten. Wij kunnen Hermans Makelaars en met name Sharon Bovend'Eerdt van harte aanbevelen!