Hermans Makelaars
"En casa cerca de ti"
Hermans Makelaars es el agente inmobiliario de confianza en el centro de Limburgo, con expertise en la venta, alquiler y compra. Ya sea que estés buscando una vivienda, vendiendo o alquilando, estamos aquí para ti con asesoramiento personalizado y apoyo. Nuestra aproximación se centra en las necesidades de nuestros clientes, manteniendo un contacto estrecho desde la primera conversación hasta el cierre. Escuchamos todas tus preocupacion...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Napoleonsweg 128 m
6086AJ Neer
€ 419.000 k.k.
€ 3.612/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Maaspoort 12
6001BP Weert
€ 375.000 k.k.
€ 3.024/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 90 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Schoolstraat 11
6001EN Weert
€ 399.000 k.k.
€ 3.694/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Maaspoort 9
6001BN Weert
€ 475.000 k.k.
€ 3.231/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Geenestraat 54
6031VS Nederweert
€ 369.000 k.k.
€ 2.580/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 242 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Buitenwiek 7
6003CS Weert
€ 650.000 k.k.
€ 3.350/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 194 m²
- Área del lote
- 375 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (45)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
45 reseñas total
Funda
9 opiniones en Funda
36 reseñas en Google
-
Jack Lenders
8 -
Nicole Hendrikx
10Bedankt voor de zeer prettige samenwerking! Afspraken zijn altijd nagekomen en ook terugbel notities werden op late tijdstippen nog nagekomen!! Top
-
Helene
10Een goede en fijne begeleiding bij de verkoop van ons pand. Dank aan alle medewerkers!
-
Bart Bosch
10Onlangs ben ik door Hermans Makelaars begeleid bij de zoektocht naar een geschikt huurpand voor de vestiging van ons kantoor. De samenwerking heb ik als zeer prettig ervaren. Hermans Makelaars beschikt over veel marktkennis en heeft ons op een fijne, betrokken en vakkundige manier begeleid tot en met het tot stand komen van de huurovereenkomst. Een betrouwbare partij die ik van harte kan aanbevelen. Bart Bosch | Winst Adviesgroep
-
Robert-Jan Roose
10Wij willen graag onze enorme waardering uitspreken voor Hermans Makelaars, en in het bijzonder voor Sharon Bovend'Eerdt. Sharon heeft voor ons een pand in Heythuysen verhuurd en wij hebben daar werkelijk geen omkijken naar gehad. Alles is van begin tot eind tot in de puntjes geregeld. De communicatie was helder, snel en professioneel, en we werden continu goed op de hoogte gehouden. Wat dit voor ons extra bijzonder maakt, is dat dit plaatsvond in een voor mij persoonlijk zeer zware periode. Juist dan merk je hoe waardevol het is om te kunnen vertrouwen op iemand die niet alleen deskundig is, maar ook betrokken, begripvol en doortastend. Sharon heeft dit proces echt fantastisch begeleid en ons volledig ontzorgd. Wij hopen dan ook dat dit het begin is van een langdurige samenwerking waar we nog vele jaren van mogen genieten. Wij kunnen Hermans Makelaars en met name Sharon Bovend'Eerdt van harte aanbevelen!