Roel de Ruwe Makelaardij
Roel de Ruwe Makelaardij staat voor betrouwbare en doortastende makelaarsdienst in Wijchen. Met jarenlange ervaring in de regio, zijn we er voor u bij elke stap van het kopen of verkopen van onroerend goed. Wij beloven transparantie, persoonlijke begeleiding en een resultaatgerichte aanpak. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties van onroerend goed. Wij werken met een objectieve, data-gedreven aanpak en zijn erkend als V...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kronenland 1406
6605RW Wijchen
€ 595.000 k.k.
€ 3.839/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 232 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Aalsburg 2211
6602VP Wijchen
€ 450.000 k.k.
€ 3.629/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 156 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Hof van Hagevoort 15
6601JA Wijchen
€ 298.000 k.k.
€ 4.656/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Kraaijenberg 9502
6601PD Wijchen
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
de Lingert 6445
6605DZ Wijchen
€ 439.000 k.k.
€ 4.028/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
de Flier 3941
6605ZW Wijchen
€ 525.000 k.k.
€ 4.339/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (31)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
31 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
de Lingert 6025
9Prettig, snel en vakkundig contact met Roel de Ruwe! Een aanrader als makelaar voor in en rondom Wijchen.
-
Sterrebosweg 3 C
9Roel de Ruwe is een betrokken en behulpzame makelaar, die goed bereikbaar is en klaarstaat om alles zo snel en soepel mogelijk te laten verlopen. Roel werkt snel en hard en ik zou deze makelaar aan iedereen aanraden voor hulp bij het verkopen.
-
Mariska Van de Steege
10Roel de Ruwe is een fijne makelaar die meedenkt en eerlijk advies geeft over kansen en vraagprijs. Als je vragen hebt kan je altijd bellen of mailen en bij zorgen word je gerust gesteld. Het kantoor werkt ook buiten kantooruren, wat fijn is als je een baan hebt.
-
Diepvoorde 1131
9Roel gaf zijn eerlijke mening en een goede inschatting over mijn kansen om het huis te verkopen. Als ik me druk maakte, wist hij me gerust te stellen. Ik kon altijd bellen en mailen als ik vragen had.
-
Anytime Fitness Gelderland Zuid
10Traduit par l'IARoel et Suzanne sont des tops ! Un agent immobilier est un agent immobilier, mais Roel en est un sur lequel on peut compter en cas de problèmes ou si des particularités se présentent.
-
Woeziksestraat 338 A
10Traduit par l'IARoel est un agent immobilier qui est là pour vous quand vous en avez besoin. Il est vraiment un Topper dans ce domaine !
-
jw van s