Van den Buijs Garantiemakelaars
"Devez attendre plus d'un courtier en garantie."
Van den Buijs Garantiemakelaars est installé depuis 2002 au centre de Nuenen. Nous sommes à votre disposition avec un conseil personnalisé et des solutions innovantes lors de l'achat, la vente ou la location de logements. Nos services s'étendent à Nuenen, Geldrop, Eindhoven, Helmond et les régions environnantes. De plus, nous effectuons des évaluations professionnelles pour diverses raisons, afin que vous soyez toujours informé de la va...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Heijbloem 24
5673PJ Nuenen
€ 725.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 177 m²
- Superficie du terrain
- 330 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vincent van Goghstraat 27
5671GW Nuenen
€ 449.000 k.k.
€ 4.196/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
De Elshorst 23
5735JC Aarle-Rixtel
€ 500.000 k.k.
€ 4.385/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 338 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Bloemhoefstraat 10
5674NT Nuenen
€ 700.000 k.k.
€ 4.635/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 520 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Hazelhoenhof 15
5672VE Nuenen
€ 500.000 k.k.
€ 3.731/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 244 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Opwettenseweg 110
5674AD Nuenen
€ 475.000 k.k.
€ 4.094/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 292 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (54)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
54 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
33 commentaires sur Google
-
Barry Andrews
10Zeer tevreden over de verkoop van ons huis. De communicatie was helder en prettig, en we werden goed begeleid gedurende het hele proces. Dankzij het deskundige advies is onze woning snel en tegen een mooi resultaat verkocht. Zeker een aanrader!
-
Bastiaan Rats
10Eerlijke makelaar met verstand van zaken.
-
Frank Van de Klundert
10Patrice is een makelaar met veel kennis van de markt en altijd bereid tot het geven van het juiste advies.
-
Opwettenseweg 110
8Een goede begeleiding en een fijn persoon. Bij de vele vragen die wij hadden, wa deze makkelijk benaderbaar en gaf super snel antwoorden op de vragen die ik had.
-
Wederikdreef 19
9Patrice van den Buijs is een heel fijne makelaar. Heldere en genoeg communicatie, duidelijk belang van verkoper voor ogen, realistisch en zet zich hard in. Niet goedkoopste oplossing, maar zijn prijs was wel iets lager dan andere makelaars uit dorp. Helemaal tevreden.
-
Wilbert Bannenberg
10Traduit par l'IAtrès personnel, compétent et efficace grâce à Patrice.
-
Hans Lenssinck
10Patrice van den Buijs is een uiterst kundige makelaar die ons zeer goed geholpen heeft meerdere huizen in de familie te kopen en te verkopen. Hij is daarnaast ook nog attent en zeer vriendelijk, kortom aan iedereen aan te bevelen.
-
Ad Egelmeers
8Prima geholpen met de verkoop. Boven verwachting het huis (zeer) snel verkocht voor een prima prijs!