HV Makelaardij
"L'attention rend personnel !"
HV is gevestigd in Groesbeek, aan de Dorpsstraat 22. Wij leggen veel waarde op een persoonlijke aanpak en beschikken over een team van enthousiaste medewerkers die u met professionele dienstverlening ondersteunen. Of u nu een particulier of zakelijke klant bent, wij geven advies op maat dat aansluit bij uw wensen en behoeften. Woningkopen of verkopen is een complex proces dat veel stappen en overwegingen met zich meebrengt. Gelukkig sta...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Waldeck Pyrmontlaan 18
6571AZ Berg en Dal
€ 495.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Mansberg 77
6562MB Groesbeek
€ 410.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 181 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Jan Steenweg 27
6562BX Groesbeek
€ 410.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 377 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bredeweg 5
6562DA Groesbeek
€ 625.000 k.k.
€ 4.085/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 615 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lindestraat 42
6573XC Beek
€ 215.000 k.k.
€ 2.867/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 183 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stekkenberg 28 a
6561XK Groesbeek
€ 310.000 k.k.
€ 3.647/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (67)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
67 avis total
Funda
44 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Gerard Douweg 34
9Traduit par l'IAAccompagnement de qualité, communication claire et efficace. Connaît bien le marché local donc la maison a été vendue si vite, avec deux parties satisfaites.
-
Leo Peters
10Uitstekende partner in de verkoop Foto materiaal en folder goed verzorgd Goede communicatie De makelaar die de beste verkoopprijs voor mijn huis heeft geregeld
-
Vlasrootweg 12
8Ik heb veel vragen gehad en ben goed en netjes geholpen Heb er zelf weinig kennis over en dan is het fijn dat je goed geïnformeerd wordt
-
De Strengen 48
9Wat ik verwacht van een makelaar is dat ze eerlijk en open moeten zijn voor zowel koper als verkoper. En dat hebben Tom en Willie en niet te vergeten medewerkers en Ria ( fotografie ) volledig waargemaakt
-
van de Veldeweg 87
10Wederom professioneel en vakkundig geholpen met een voorspoedige verkoop van ons huis. Duidelijke communicatie over de voortgang en te nemen stappen.
-
Diana Rutten
10 -
Generaal Gavinstraat 420
9Het contact met de makelaar was voor mij een zeer positieve ervaring.alle lof voor HV Makelaardij en de medewerkers.
-
Thom Jochoms
10Vlotte en goede/fijne communicatie! Alles werd stap voor stap en duidelijk uitgelegd! Uitstekende service!
-
Dakotastraat 6
9Mijn verwachtingen waren goed! Alleen de naam klopte een aantal keren niet, maar dat werd snel opgelost.