MVS Janssen Garantiemakelaars
"Votre agent immobilier NVM pour la Meuse et la Waal"
MVS Janssen Garantiemakelaars à Druten se distingue par un service d'agent immobilier fiable et personnalisé. Desde notre bureau situé dans le centre commercial de Druten, nous offrons un soutien complet lors de l'achat et la vente de maisons. Notre équipe est composée de quatre employés expérimentés, dont deux courtiers certifiés NVM. Nous sommes joignables du lundi au vendredi et le samedi sur rendez-vous. Grâce à notre chat en direct...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Lievendaal 31
6651EZ Druten
€ 750.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 161 m²
- Superficie du terrain
- 430 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Boomgaard 32
6627BE Maasbommel
€ 415.000 k.k.
€ 3.294/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 144 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Koningstraat 112
6654AH Afferden
€ 750.000 k.k.
€ 3.827/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 196 m²
- Superficie du terrain
- 2420 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Hogestraat 6 B
6651BK Druten
€ 375.000 k.k.
€ 3.606/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Molenstraat 42
6657BX Boven-Leeuwen
€ 875.000 k.k.
€ 2.734/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 320 m²
- Superficie du terrain
- 700 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Sous réserve
Meerstraat 9
6655AS Puiflijk
€ 710.000 k.k.
€ 3.989/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 855 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (46)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
46 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
9 commentaires sur Google
-
Berkenhof 4
9Goede en fijne samenwerking met deze makelaar en zijn team Bij de bezichtigingen keek hij goed naar de huizen die we bekeken hadden en zij hij meteen alleen aandacht punten in het huis waar je onderhoud aan kan krijgen en dingen die snel vervangen moeten worden.
-
Kerkstraat 17 a
10Patrick heeft enkele jaren geleden ons huis al eens getaxeerd. Dit was erg netjes gedaan en zijn we zeer vriendelijk geholpen. Toen we met emigratieplannen rond liepen heeft hij ook ruim de tijd en moeite genomen om langs te komen en ons te adviseren. Toen we uiteindelijk de keuze gemaakt hebben om te gaan emigreren was het vanzelfsprekend dat Patrick ook de verkoop zou gaan doen. Goede adviezen gehad, netjes geholpen door Patrick en de dames op kantoor, alles duidelijk en rusti…
-
Hans van den Heuvel
21 ster is nog te veel. Zodra Frank in beeld komt, kun je het beste rennen, heel hard wegrennen. Waardeloze makelaar. Verteld dingen die totaal niet kloppen.
-
Pastoor Lambermontstraat 10
10Op zoek naar een nieuwe woning. Er komt zóveel op je pad. En gelukkig is daar dan de rots in de branding. Bereikbaar, behulpzaam, verstand van zaken en klantvriendelijk. Een dikke 10!
-
Alladinstraat 8
9Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding door dit makelaarskantoor. De administratieve ondersteuning vanuit het kantoor was uitstekend. Bij iedere stap in het verkoopproces werden wij duidelijk en tijdig geïnformeerd, waardoor we precies wisten waar we aan toe waren. De stukken werden snel en zorgvuldig opgesteld en het contact verliep steeds prettig en professioneel. Ook na de verkoop was er nog aandacht en nazorg, wat wij erg hebben gewaardeerd. Kortom: een fijne samenwerkin…