Makelaarsland
"BIENVENUE DANS LE PAYS DES COURTIERS IMMOBILIERS"
Wij zijn een NVM-makelaar, maar met een iets andere aanpak dan je gewend bent. Onze methode maakt het kopen en verkopen van een huis eenvoudig, zowel voor als zonder hulp. Je kunt zelf bepaalde stappen nemen of wij doen alles voor je, zonder dat je daar extra voor hoeft te betalen. Ongeacht de waarde van je woning, betaal je een vast laag tarief. Wij hebben in 2005 besloten het anders aan te pakken, met een persoonlijke en vrijblijvende...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Spaarne 28
2011CH Haarlem
€ 1.200.000 k.k.
€ 9.756/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 50 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Willem Augustinstraat 126
1061MJ Amsterdam
€ 795.000 k.k.
€ 6.795/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lombardijenlaan 257
5045WN Tilburg
€ 560.000 k.k.
€ 3.567/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 266 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Havenstraat 94
9635AR Noordbroek
€ 550.000 k.k.
€ 3.767/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 645 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kaninefatenlaan 22
7312HN Apeldoorn
€ 489.000 k.k.
€ 5.753/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 276 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Landauerdrift 10
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 94 m²
- Chambres de coucher
- 6
Avis (263)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
263 avis total
263 commentaires sur Google
-
angelique
10Traduit par l'IAMakelaarsland nous a bien accompagnés et a aidé à la vente de notre maison. Les visites se sont faites moi-même et c'était aussi une très belle expérience. Pour toutes les questions, Makelaarsland était facilement et rapidement joignable. Au final, une recommandation et vous économisez également un tas d'argent. Merci à l'équipe Makelaarsland !
-
Mark Blondeau
10 -
elvira van der hart
10Fijne makelaar, Clemens weet wat hij doet, communiceert duidelijk en helder. Tevens gewoon een fijn mens.
-
Henk
10Een huis verkopen kan prima met Makelaarsland. Prima lokale makelaar! De courtage van een gewone makelaar is veel te hoog.
-
Morris
10Fijne samenwerking met Makelaarsland. Contact was vriendelijk, snel en duidelijk. Mijn annulering werd zonder gedoe en zeer netjes afgehandeld. Ook het financiële gedeelte. Dat zegt voor mij genoeg over hun professionaliteit. Aanrader!
-
Christel Yazgönül-Werkman
10Wij zijn uiterst tevreden over Jack Hulsebos (Noord Nederland) en Makelaarsland. Het contact met de backoffice verliep snel en prettig, en Jack is een deskundige en betrokken makelaar. Alles werd duidelijk uitgelegd en professioneel opgepakt. Ook de prijs-kwaliteitverhouding vinden wij uitstekend. Wij raden Makelaarsland en Jack dan ook van harte aan.
-
anna geijsen
10 -
jeroen vd brink
10Werkt perfect met Makelaarsland. Alles snel en efficiënt geregeld, goed bereikbaar en we zijn met enthousiasme en vooral vakkennis goed geholpen. Kortom; grote aanrader