Realhomes Vastgoed
Realhomes Vastgoed staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening in Rotterdam. Wij begrijpen de complexiteit van woningtransacties en helpen u met geduld en expertise bij elke stap. Onze focus ligt op het vinden van de juiste woning of koper, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk belangrijk is: uw toekomst. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is transparant, doortastend en ger...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Delflandseweg 235
3119XW Schiedam
€ 250.000 k.k.
€ 3.676/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 119
2273DH Voorburg
€ 895.000 k.k.
€ 6.047/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Gerrit Verboonstraat 48
3111AA Schiedam
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bongweg 244
3192NE Hoogvliet Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 174 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jan van Zutphenstraat 133
1069RR Amsterdam
€ 515.000 k.k.
€ 6.776/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Leendert Butterstraat 19
3062XN Rotterdam
€ 1.225.000 k.k.
€ 6.693/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 183 m²
- Superficie du terrain
- 207 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (17)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
17 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Yusuf Karaduman
10Traduit par l'IARapide et abordable
-
Leendert Butterstraat 19
10Heel fijn contact, goed bereikbaar, duidelijk plan gemaakt! Ik kan Naddy echt aan iedereen aanraden!
-
Wilhelminakade 315
10Traduit par l'IA« Mon agent immobilier a fourni un service excellent tout au long du processus. Professionnel, efficace et fortement connaissant le marché. La communication était claire et ponctuelle, et toutes les démarches ont été traitées avec soin. Je peux recommander leurs services sans hésiter. »
-
Mozartstraat 55
9Traduit par l'IALe contact s'est déroulé sans encombre, et elle m'a beaucoup aidé. En arrière-plan, elle surveillait tout, et là où cela était nécessaire, elle prenait des mesures.
-
Moein Hajimaghsoudi
10Ik heb een zeer goede ervaring gehad met Realhomes Vastgoed, Nadi. Ze reageert snel en kent haar vak goed. Ze heeft ons enorm geholpen om een correct en eerlijk bod uit te brengen. Dit was onze tweede ervaring met haar en we zullen zeker ook bij de volgende aankoop weer met haar samenwerken 🙂
-
kamran27 Jagga
10 -
Diana Kooijman
10Traduit par l'IATrès satisfaite de la méthode de travail de Naddy. Elle est très réceptive aux solutions.