Spaarneduin
"Actif, flexible et motivé et accessible."
Spaarneduin makelaars is een actief kantoor dat vanuit het centrum van Haarlem werkt in heel Zuid-Kennemerland. Wij helpen u bij de aankoop van een woning met een vrijblijvend kennismakingsgesprek, waarin we uw wensen bespreken. Tijdens het zoekproces gebruiken wij Copaan om efficiënt te blijven en zorgen we ervoor dat u dagelijks op de hoogte bent van nieuw aanbod. Bij bezichtigingen zijn wij altijd bij u in de buurt om u te begeleiden...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Prattenburg 76
2036SP Haarlem
€ 395.000 k.k.
€ 4.647/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Wilsonsplein 8
2011VG Haarlem
€ 525.000 k.k.
€ 7.500/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 49 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Iordensstraat 4
2012HC Haarlem
€ 1.200.000 k.k.
€ 6.486/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 177 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Duitslandlaan 12
2034BC Haarlem
€ 495.000 k.k.
€ 4.760/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Engelmanstraat 2
2131WS Hoofddorp
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 186 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Van Leeuwenhoekstraat 5 0006
2014GC Haarlem
€ 295.000 k.k.
€ 6.277/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 47 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (53)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
53 avis total
Funda
28 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Floresstraat 75
9Het makelaarsteam van Spaarneduin is goed bereikbaar, reageert snel op vragen en staat open voor suggesties en verbeteringen. Vanaf het begin was duidelijk wat we van hen konden verwachten in het verkoopproces.
-
Lange Wijngaardstraat 5
9Wat een fijne samenwerking was het (weer) met Spaarneduin. Zeer prettig en persoonlijke begeleiding.
-
Kerkweg 84
10We hebben in de loop der jaren meerdere aan- en verkopen van woningen door Spaarneduin laten begeleiden. Het team is deskundig, goed bereikbaar en komt afspraken na, en de contacten verlopen altijd zeer plezierig. Kortom, Spaarneduin is zeker aan te bevelen!
-
Gedempte Voldersgracht 45 ZW
10Geweldige makelaar en een fantastisch betrokken team! Veel kennis in huis en de begeleiding van begin tot eind is top.
-
Judith Leysterstraat 23
10Traduit par l'IACorrespond complètement aux attentes. Et le résultat en vaut la peine. L'objectif était de terminer cette année et c'est réussi !!
-
Oosterstraat 34
10Traduit par l'IAQuelle excellente et compétente agence immobilière orientée service. Ils sont corrects et fiables. Très agréable à travailler avec.
-
Ierlandstraat 173
9Traduit par l'IACommunication claire lors du processus de vente, même par différents employés. Ils savent bien ce que les acheteurs cherchent.
-
Nijlstraat 18
9Traduit par l'IABons, gentils et compétents ! Une petite agence immobilière où il y a vraiment un contact personnel. Ce qui rend la recherche moins stressante à cette époque !