Sam Farès Makelaars
"Avec l'accent sur mieux"
Sam Farès staat niet voor de klassieke makelaar. Zijn persoonlijkheid is innemend, hij heeft een charmante aanwezigheid en weet met zijn braven karakter de aandacht te trekken. Sam ziet makelaarswerk niet alleen als het kopen of verkopen van woningen, maar als een proces waarin hij mensen begrijpt en luistert naar hun behoeften. Hij zorgt ervoor dat elke stap in de handhaving van een transactie met extra aandacht wordt begeleid. Zijn be...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Grote Beerstraat 154
9742SE Groningen
€ 637.500 k.k.
€ 4.222/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 77 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schubertlaan 14
9722LB Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.526/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tammingastraat 6
9792PR Ten Post
€ 285.000 k.k.
€ 2.822/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
H.S. Trumanstraat 2
9728SB Groningen
€ 390.000 k.k.
€ 3.786/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 106 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Job Hansenstraat 17
9744JG Groningen
€ 345.000 k.k.
€ 2.760/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 299 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Coehoornsingel 24 a
9711BS Groningen
€ 280.000 k.k.
€ 4.179/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (18)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
18 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
-
Sumatralaan 17
10Hele geduldige en transparante makelaar. Sam is vriendelijk en betrokken en bovenal zeer kundig. Het hele proces werd uitstekend begeleid.
-
Humsterlandlaan 35
10Sam is een makelaar die ik iedereen zou aanbevelen. Goed in de communicatie. Goed bereikbaar. En hij is kritisch op de momenten dat het even moet.
-
Taco Mesdagplein 1 b
10Wat een enorm fijn makelaarskantoor is dit! Van begin tot eind in het verkoopproces heel goed geïnformeerd door makelaar en collega’s die met veel enthousiasme te werk gaan. Alle redenen om nerveus te zijn tijdens het verkopen van je woning worden hier weg genomen.
-
Neptunusstraat 29
10Het contact met makelaar was altijd duidelijk en professioneel vanaf het begin. We krijgen van iedere stap van tevoren berichten.
-
Planetenlaan 223
10Sam Farès makelaars maakt de omschrijving van zijn organisatie meer dan waar, Stegan Giesen is eem topper!
-
Berkelstraat 12
10Sam is een hele prettige makelaar, het huis is voor een mooie prijs verkocht, team stond altijd klaar, ook voor mentale ondersteuning tijdens het proces (toch spannend hè? Zo’n grote verkoop). Er is een mooi team met oa een stylist die helpt om je huis verkoopklaar te krijgen.
-
Merelstraat 8 b
10Vriendelijk met kennis van de markt. Snel en adequaat zijn alle bezichtingen geregeld en was er makkelijk contact via whatsapp, move of telefoon.