J&B Makelaars
"Votre spécialiste immobilière pour les expatriés !"
J&B Makelaars in Woerden staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedbegeleiding, met een sterke focus op expats. Of u nu van buiten naar binnen komt of juist de andere kant op, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat zowel de verkoop als de verhuur van woningen, evenals aankoop en aanhuur. Wij begrijpen de specifieke behoeften van internationals en helpen u graag bij het vinden...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Burgemeester Dolmanslaan 15
3604CA Maarssen
€ 850.000 k.k.
€ 6.439/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 185 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hoge Bergweg 16 23
7361GS Beekbergen
€ 338.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 836 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nienoord 37
8226RG Lelystad
€ 468.000 k.k.
€ 3.441/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 174 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Fazantstraat 39
4105WL Culemborg
€ 970.000 k.k.
€ 4.575/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 212 m²
- Superficie du terrain
- 374 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Helsinkipad 53
3067RP Rotterdam
€ 645.000 k.k.
€ 5.420/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 322 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Spoorhaag 90
3993AD Houten
€ 545.000 k.k.
€ 4.954/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 176 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
36 commentaires sur Google
-
Carolien Van den boogert
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Jos. Hij is een enthousiaste en betrokken verkoper die ons op een prettige en deskundige manier heeft begeleid tijdens de verkoop van ons huis. Wij hebben de samenwerking als zeer positief ervaren en kunnen hem dan ook van harte aanbevelen.
-
Karo
10Hele fijne en goede ervaring met Jos en Bert tijdens de verkoop van mijn huis Werd tijdens het hele verkoopproces op de hoogte gehouden en gave vakkundig advies Nemen de tijd om alles goed uitteleggen . Raad de koning makelaars bij iedereen aan ! Jos en Bert bedankt voor jullie inzet
-
Machiel van der Meer
2Pas op wanneer Jaque de verkoper is: Slechte communicatie, informatie achterhouden, beloften niet nagekomen.
-
Nicole van der Herberg
8 -
Anita anhowisc
10Traduit par l'IAJan Douwe Metzlar avons-nous connu en tant que courtier immobilier pour un appartement dans l'Octagon à Leyde. Nous étions les acheteurs. Jan Douwe est un courtier calme, compétent et agréable. Toujours prêt à expliquer, respectueux des engagements et réactif. Parle avec passion des techniques utilisées en construction neuve tout en restant réaliste. Il donne également des conseils précieux. Bref, nous recommandons chaleureusement Jan Douwe ! Willem & Anita de Leyde
-
Maureen Hoogendoorn
10Traduit par l'IANous avons vendu notre maison dans une excellente collaboration avec les Agents immobiliers du Roi Woerden. Professionnels et avec un contact personnel et une implication réelle. Les communications étaient agréables et rapides ; nos questions ont été rapidement répondues et on a vraiment écouté la manière dont le client souhaitait que cela se passe. Donc, en fin de compte ; nous sommes très satisfaits des Agents immobiliers du Roi Woerden, nous les recommandons absolument !