NUL33 Garantiemakelaars
"Votre spécialiste pour la vie résidentielle dans la région d'Amersfoort !"
NUL33 Garantiemakelaars is sinds 2008 actief in de regio Amersfoort en heeft zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner op de woningmarkt. In een markt die continu verandert, leggen wij de nadruk op creativiteit en deskundigheid. Onze klanten beoordelen ons als betrouwbaar, wat wij aanhouden door persoonlijk en betrokken te zijn bij elke opdracht. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren: wij staan voor u klaar met een oplossing di...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vlinderlaan 90
3863GH Nijkerk
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Waag 2
3823GE Amersfoort
€ 450.000 k.k.
€ 4.945/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Waterdreef 348
3824GM Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 3.723/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Rodderikweg 27
3813LP Amersfoort
€ 500.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Huisstede 23
3871RN Hoevelaken
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Meerval 52
3824JN Amersfoort
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (95)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
95 avis total
Funda
52 commentaires sur Funda
43 commentaires sur Google
-
Jens Bakker
10We zijn heel blij met alle hulp van Barry bij de aankoop van ons huis. Al vanaf het eerste gesprek dacht hij goed met ons mee en zelfs na afronding van de koop blijft hij betrokken.
-
Steven Glasius
10Dit was de verkopende makelaar en wij hebben een huis gekocht. Erg fijne samenwerking. Mochten nog een paar keer terug om met de aannemers door het huis te lopen. Aanvullende onderzoeken. Overal werd meegedacht en ze waren altijd goed bereikbaar. Ik koop niet zo vaak een huis, met veel vragen kon ik ook bij hun terecht. Ondanks dat ze niet voor mij werkte. Een erg plezierige ervaring!
-
Heideweg 33
10Reageert altijd snel en heeft veel expertise! Man heeft veel bouwtechnisch verstand en geeft een duidelijke
-
Lambert Heijnricsstraat 16 D
8Zonder hun hulp was het mij nooit gelukt om dit huis te kopen. Er werd actief meegedacht met bezichtigingen en alle bijbehorende informatie. Erg prettig als je voor het eerst een huis koopt dat er een deskundig iemand met je meekijkt. Het vertrouwen wordt snel opgebouwd, communicatie is snel en gemakkelijk. Ik ben ontzettend tevreden. Als ik nog een keer een makelaar nodig heb, kom ik zeker terug.
-
Kometenlaan 16
10Barry was my proactive buying agent who arranged the entire process efficiently and professionally. From the first viewing to the final negotiations, he provided consistent support and ensured I made well-informed decisions at every stage. He shared his insights objectively while giving me the space to define my own criteria and priorities. His knowledge of the local housing market in the vicinity of Amersfoort gave me real confidence when making offers. He was always responsiv…