Van Hell Makelaars
"Pour un processus détendu en achats et ventes"
Van Hell Makelaars in Amersfoort staat voor een professionele en geruststellende ervaring bij de verkoop of aankoop van woningen. Onze klanten waarderen onze creatieve oplossingen en de duidelijke afspraken die we maken. Wij combineren vakkennis met een persoonlijke aanpak om zowel de verkoop als de aankoop zo soepel mogelijk te laten verlopen. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel adv...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Anton Mauvestraat 19
3817DL Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 5.599/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tenorplaats 5
3816JA Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Claerbeek 23
8242KG Lelystad
€ 439.000 k.k.
€ 4.142/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Velddorp 31
3817KV Amersfoort
€ 1.950.000 ,-
€ 9.028/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 216 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Zaaier 152
3833VW Leusden
€ 310.000 k.k.
€ 5.439/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Sous réserve
Sint Janskerkhof 49
3811HW Amersfoort
€ 370.000 k.k.
€ 5.441/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (55)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
55 avis total
Funda
41 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Barbara
2Contactformulier ingevuld en later nog een mail gestuurd, maar geen reactie ontvangen. Ik zoek dus een andere makelaar, want dit is zeer amateuristisch.
-
Aldegondestraat 91
10Het was erg fijn contact met Van Hell. Ze denken goed mee, waren realistisch en konden ons goed adviseren, ook als ze vonden dat een huis te duur was voor wat het waard was. Erg fijn, open en eerlijk.
-
Laan van Bovenduist 206
9Aart van Hell is een heel fijne makelaar. Hij brengt veel aandacht, kennis en rust in de verkoop process. Ik zal met hem ook in de toekomst willen werken.
-
Otelloplaats 66
10Dit was niet de eerste keer dat wij deze makelaar hebben uitgekozen, de eerlijkheid, deskundigheid, professionaliteit , maar vooral de integriteit, zou voor iedere verkoper een aanbeveling moeten zijn.
-
Zadel 11
9Traduit par l'IAAart van Hell a trouvé notre perle rare. Grâce aux connaissances et à l'expertise adéquats, il a su proposer une offre convenable. La maison voulait encore nous la faire visiter en dernier moment. Aart a très facilement arrangé cela pour nous. Très bon contact.
-
Thijs van Daalen
10Traduit par l'IAVan Hell Makelaars nous a très bien aidé à la fois pour l'achat et la vente de notre maison. Nous les avons engagés à court terme pour l'achat, ils étaient immédiatement disponibles et notre achat a réussi d'un seul coup. Ils ont clairement beaucoup de connaissance du marché. Très professionnel et flexible courtier. Nous recommandons Van Hell Makelaars sans hésiter.