Tijs & Cyril Makelaardij
"Bien dans bien immobilier"
En tant que courtier NVM full service, nous sommes prêts à vous accueillir dès le premier contact jusqu'à la conclusion. Nous veillons à ce que vous soyez bien accompagné tout au long du processus de vente ou d'achat. Notre équipe est orientée vers l'objectif et personnelle, avec l'intention de satisfaire à la fois l'acheteur et le vendeur. Nous nous spécialisons dans la vente de logements existants dans les régions 043 et 046, ainsi qu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Via Regia 132 A
6217JX Maastricht
€ 275.000 k.k.
€ 4.167/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Koninksemstraat 34
6215KA Maastricht
€ 685.000 k.k.
€ 4.419/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 496 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Secretaris Wijnandsstraat 38
6226GB Maastricht
€ 579.000 k.k.
€ 4.196/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 181 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Meidoornlaan 7
6241BN Bunde
€ 379.000 k.k.
€ 3.132/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 322 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Graaf van Waldeckstraat 49 B
6212AN Maastricht
€ 989.000 k.k.
€ 5.046/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 196 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Brusselsestraat 129 A 01
6211PD Maastricht
€ 689.000 k.k.
€ 5.694/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (118)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
118 avis total
Funda
81 commentaires sur Funda
37 commentaires sur Google
-
Beukenlaan 67
9Zeer goede communicatie, informatie wordt netjes gedeeld en je wordt van alles op de hoogte gehouden... Alles netjes en snel geregeld
-
Largostraat 20
10Uitstekende begeleiding en advies! Prettig en professioneel.
-
Joani Schut
2Ik kan iedereen ten sterkste afraden in zee te gaan met Makelaardij Thijs en Cyrill. Na het bezichtigen van een woning hebben wij een bieding gedaan onder bepaalde voorwaardes, en helaas heeft Jorrit Haest deze voorwaardes voor de verkoopster verzwegen. Als makelaar hoor je transparant te zijn, en helaas is dit in dit geval zeker niet het geval geweest. Dus zeker geen aanrader! Ons heeft het ons droomhuis gekost, en de verkoopster verslagen achtergelaten
-
Carla Weling
2Vreselijke makelaar.
-
Drijversstraat 29
10Professioneel, vriendelijk en vlot contact. Mooie woning presentatie op Funda. Kantoor is altijd bereikbaar met vriendelijke medewerkers. Prettige en persoonlijke benadering door Cyril. Aanrader!
-
Jan Petersstraat 6
10De makelaar was zeer kundig en gaf goede adviezen. Hij was ook goed bereikbaar bij vragen. We werden goed op de hoogte gehouden over het verloop van de verkoop.
-
Pastoor Arnold Somyasingel 50
9Ik ben zeer tevreden over de verkoop van mijn huis De deskundige hulp heeft hiertoe ook bijgedragen. Mijn woning was op korte termijn goed verkocht. Het hele proces verliep vlot en professioneel Zeker een goede aanrader