Tijs & Cyril Makelaardij
"Gut in gutes Immobiliengut!"
Als full service NVM-makelaar staan wij voor u klaar vanaf het eerste contact tot de afsluiting. Wij zorgen ervoor dat u gedurende het hele verkoop- of koopproces goed begeleid wordt. Ons team is doelgericht en persoonlijk, met de intentie om zowel koper als verkoper tevreden te stellen. Wij specialiseren ons in de verkoop van bestaande woningen in de regio’s 043 en 046, evenals nieuwbouwprojecten in Zuid-Limburg. Onze portefeuille beva...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Secretaris Wijnandsstraat 38
6226GB Maastricht
€ 579.000 k.k.
€ 4.196/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 181 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Meidoornlaan 7
6241BN Bunde
€ 379.000 k.k.
€ 3.132/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 322 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Graaf van Waldeckstraat 49 B
6212AN Maastricht
€ 989.000 k.k.
€ 5.046/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 196 m²
- Fläche des Grundstücks
- 238 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Brusselsestraat 129 A 01
6211PD Maastricht
€ 689.000 k.k.
€ 5.694/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Brusselsestraat 129 B
6211PD Maastricht
€ 559.000 k.k.
€ 5.427/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Brusselsestraat 129 A 01
6211PD Maastricht
€ 539.000 k.k.
€ 5.085/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (118)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
118 Bewertungen insgesamt
Funda
81 Bewertungen auf Funda
37 Bewertungen bei Google
-
Beukenlaan 67
9Zeer goede communicatie, informatie wordt netjes gedeeld en je wordt van alles op de hoogte gehouden... Alles netjes en snel geregeld
-
Largostraat 20
10Uitstekende begeleiding en advies! Prettig en professioneel.
-
Joani Schut
2Ik kan iedereen ten sterkste afraden in zee te gaan met Makelaardij Thijs en Cyrill. Na het bezichtigen van een woning hebben wij een bieding gedaan onder bepaalde voorwaardes, en helaas heeft Jorrit Haest deze voorwaardes voor de verkoopster verzwegen. Als makelaar hoor je transparant te zijn, en helaas is dit in dit geval zeker niet het geval geweest. Dus zeker geen aanrader! Ons heeft het ons droomhuis gekost, en de verkoopster verslagen achtergelaten
-
Carla Weling
2Übersetzt durch KISchrecklicher Makler.
-
Drijversstraat 29
10Professioneel, vriendelijk en vlot contact. Mooie woning presentatie op Funda. Kantoor is altijd bereikbaar met vriendelijke medewerkers. Prettige en persoonlijke benadering door Cyril. Aanrader!
-
Jan Petersstraat 6
10De makelaar was zeer kundig en gaf goede adviezen. Hij was ook goed bereikbaar bij vragen. We werden goed op de hoogte gehouden over het verloop van de verkoop.
-
Pastoor Arnold Somyasingel 50
9Ik ben zeer tevreden over de verkoop van mijn huis De deskundige hulp heeft hiertoe ook bijgedragen. Mijn woning was op korte termijn goed verkocht. Het hele proces verliep vlot en professioneel Zeker een goede aanrader