In Haarlem, Bloemendaal en de omgeving staan wij voor u klaar bij elke stap van het kopen of verkopen van een woning. Van de eerste afspraak tot en met de overdracht zorgen wij voor een soepele en stressvrije ervaring. Onze kennis van de regio en onze persoonlijke aanpak zorgen voor vertrouwen en resultaat. Bij ons krijgt u ook hulp bij het opstellen van een hypotheek of verzekering. Met onze eigen afdeling Van der Schaaf Hypotheken en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Lage Duin 31
2121CC Bennebroek
€ 675.000 k.k.
€ 5.114/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Baanstraat 89
1941CH Beverwijk
€ 375.000 k.k.
€ 4.412/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 76 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Korte Kleverlaan 66
2061EG Bloemendaal
€ 965.000 k.k.
€ 6.796/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 194 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Gedempte Oude Gracht 72 B
2011GT Haarlem
€ 355.000 k.k.
€ 5.820/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 61 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Jan Luykenstraat 104
2026AJ Haarlem
€ 669.000 k.k.
€ 6.371/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Slachthuisstraat 15 ZW
2033HA Haarlem
€ 449.000 k.k.
€ 6.068/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (100)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
100 avis total
Funda
70 commentaires sur Funda
30 commentaires sur Google
-
Laan van Osnabrück 59
10We kochten samen met Daphne en Pieter. Ze begeleidden ons, hielpen ons, gaven advies en legden dingen uit. Pieter wees ons erop waar we op moesten letten. En het was vooral prettig op de momenten dat we Daphne belden met de vraag of ze iets bij de verkoper wilde navragen, en ze dan antwoordde: 'Ik dacht al dat jullie dat zouden vragen, dus ik heb het al uitgezocht.' Snelle communicatie, ook het inplannen van bezichtigingen ging heel snel. Alles was goed!
-
A.L. Dyserinckstraat 37
9Het concert verliep prima, wij werden goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen op de markt. Ook de planning voor bezichtigingen werd tijdig met ons gedeeld.
-
Leidsezijstraat 11 RD
7erg goed. Goed updates en vriendelijke mensen. Bezichtigingen zijn goed gegaan. Dus zeer tevreden met deze makelaar
-
Zwanebloembocht 221
9Goede communicatie, hield nauw contact met ons. Staat open voor eigen ideeën/inbreng van ons als verkopers.
-
Victor van Vrieslandstraat 52
9Het contact met de makelaar verliep vlot, was op korte termijn beschikbaar en hield rekening met de bijzondere omstandigheden waaronder we de flat hebben moeten verkopen.
-
Potgieterstraat 23
10We zijn heel blij met de begeleiding en hulp die de makelaar aan ons heeft gegeven. Ze hebben goed naar onze wensen geluisterd en op basis daarvan de zoektocht met ons gedaan en met resultaat!