Kole Makelaars is sinds 1973 actief in Heerde en de omgeving. Met jarenlange ervaring op de lokale markt bieden we persoonlijke en betrouwbare begeleiding bij het kopen of verkopen van woningen. Ons team staat voor objectief advies, gebaseerd op feiten en cijfers. We zijn gespecialiseerd in nieuwbouw, herbestemming en commerciële ruimtes zoals winkels en kantoren. Onze kennis van de regio, politiek en marktontwikkelingen helpt u bij het...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Boskamp 26
8051MK Hattem
€ 325.000 k.k.
€ 4.276/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 305 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wezeweg 31 a
8181PN Heerde
€ 750.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 1675 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Klein Doesburg 32
8181ZL Heerde
€ 575.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 161 m²
- Superficie du terrain
- 324 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Cromme Ackerstede 58
8171KE Vaassen
€ 380.000 k.k.
€ 3.654/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
de Haverkamp 24
8181XX Heerde
€ 448.000 k.k.
€ 4.525/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 264 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Julianalaan 22
8181AS Heerde
€ 435.000 k.k.
€ 4.677/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 298 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (85)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
85 avis total
Funda
58 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Van Apeldoornshof 17
9Het team van KOLE makelaars gaf het gevoel alsof wij de enige waren die hun huis te koop hadden. Aanpakken, doorpakken en verkopen!
-
Terpweg 18
9Contact en begeleiding tijdens verkoopproces boven verwachting. Makelaar is zondermeer aan te bevelen.
-
Klapperdijk 30 f
10Zeer goed en vriendelijke makelaar en personeel. Prima communicatie met en tussen klanten en VvE bestuur!
-
Vinkenweg 38
10De contacten waren goed en kwam afspraken na.zeer vriendelijk en verhelderend,geen moeilijke technische antwoorden.
-
IJsseldijk 83
10Ontzettend goed team, liefde vol en zeer behulpzaam! Na afhandeling met de verkoop van ons huis, zullen we zeer zekers contacten blijven houden.. ze zijn voor ons geweldig en we zijn ze zeer dankbaar ! 🤎
-
Maatkampstraat 43
10Het contact met de makelaar verliep prettig en duidelijk. We zijn tevreden over de samenwerking en het verloop van de verkoop.
-
Emmalaan 57
9Fijne begeleiding van de makelaars en de ondersteuners; korte lijnen, mooie prospectus en goede service!
-
Brinklaan 66
8Traduit par l'IAContact agréable et traitement correct. Étant donné la vitesse de vente de l'habitation, les courtages sont peut-être un peu élevés.
-
Rhijnsburglaan 40
10Traduit par l'IAUn très bon contact avec toute l'équipe de l'agence immobilière. Bonne écoute et aussi empathie. Toute l'équipe est également bien informée du dossier.