Makelaardij Jacobs
Makelaardij Jacobs is uw betrouwbare partner in de regio Bennekom en omgeving. Met jarenlange ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen wij u bij elke stap in de woningmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of huurt, wij zorgen voor een transparante en professionele benadering. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, huur en taxaties. Onze werkwijze is gebaseerd op passie, betrokkenheid en eerlijkhei...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sartrestate 38
6716SE Ede
€ 629.000 k.k.
€ 4.058/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 248 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zoomweg 7 B 012
6705DM Wageningen
€ 69.500 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 42 m²
- Superficie du terrain
- 200 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Diedenweg 51
6706CH Wageningen
€ 279.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tarthorst 52
6708JB Wageningen
€ 399.500 k.k.
€ 3.444/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Dunantlaan 4
6721AX Bennekom
€ 895.000 k.k.
€ 6.832/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 1223 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zoomweg 7 B 012
6705DM Wageningen
€ 119.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 45 m²
- Superficie du terrain
- 200 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (88)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
88 avis total
Funda
49 commentaires sur Funda
39 commentaires sur Google
-
Schoolstraat 78
10Uitmuntend! William is next level! De verkoop ging ultimo april 2026 snel en voortvarend. Het administratieve werd snel en efficient opgepakt en afgehandeld. Ook de communicatie met de notaris was super. Ook zijn assistent die de borden plaatste was vriendelijk en behulpzaam.
-
Pasteurlaan 3
10William was onze verkoopmakelaar. We hebben hem als betrouwbaar, deskundig en prettig ervaren. William is eerlijk, ook al wil je zijn eerlijkheid misschien niet altijd horen. We hebben William ervaren als ietwat ‘voorzichtig’, terwijl we heel veel bezichtigingen hadden. Meer dan hij zelf had verwacht. Van zijn voorzichtigheid werden we wat onzeker. Maar beter voorzichtig dan onrealistische verwachtingen creëeren en de klant naar de mond willen praten. Je weet wat je aan hem …
-
Brinkerpad 29
10Makelaardij Jacobs heeft ons zeer goed en deskundig geholpen met de aankoop van onze woning. William is erg betrokken en prettig in de samenwerking. We zijn zeer tevreden over het advies en de begeleiding om tot de koop te komen.
-
Diedenweg 77 I
9Traduit par l'IALe contact s'est déroulé très agréablement. Une réaction rapide et fluide a eu lieu. On a été bien conseillé sur toutes les questions relatives à la vente qui étaient déjà autour de 2 semaines après le dépôt. Courtier fortement recommandé.