Aller directement au contenu
Logo de Van der Krabben makelaardij Oss

Raadhuisstraat 9

5386BE Geffen • Noord-Brabant

Disponible

€ 650.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 664.850

Prix d'achat /m²: € 3.476

Galerie de photos

Description

Richtprijs €650.000,- k.k. Vrijstaande woning met slaapkamer en badkamer op de begane grond, ruime garage en groene tuin op het westen! Op een fijne locatie in het gezellige dorp Geffen ligt deze vrijstaande woning op loopafstand van winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen. De woning beschikt over maar liefst zes slaapkamers, waarvan één met eigen badkamer op de begane grond, een ruime oprit met plaats voor meerdere auto’s, een grote garage én een fraaie groene achtertuin op het westen. De woning is degelijk gebouwd en biedt volop mogelijkheden voor kopers die de woning naar eigen smaak willen moderniseren. Indeling Begane grond Via de entree met tegelvloer bereikt u de hal met meterkast (7 groepen en aardlekschakelaar), toilet met fonteintje en trapopgang naar de verdieping. Aan de voorzijde bevindt zich een slaapkamer met laminaatvloer en een ensuite badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en toilet. Ideaal voor gelijkvloers wonen, gastenverblijf of praktijk aan huis. De woonkamer is voorzien van vloerbedekking, een sfeervolle houtkachel en veel lichtinval. Aan de achterzijde bevinden zich een elektrisch rolluik en zonluifel richting de tuin. De keuken beschikt over een L-vormig keukenblok met vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en combioven. Vanuit de keuken is de praktische bijkeuken bereikbaar met witgoedaansluitingen, een grote voorraadkast en de opstelling van de Remeha Calenta HR-combiketel uit 2011. Verder biedt de woning een kelder/provisieruimte en een inpandige doorgang naar de ruime garage met elektrische sectionaaldeur en deur naar de achtertuin. Eerste verdieping De eerste verdieping beschikt over vier slaapkamers, allen voorzien van vloerbedekking. Diverse kamers beschikken over inbouwkasten, rolluiken en één slaapkamer is voorzien van wastafelmeubel. De badkamer is uitgevoerd met een douche, ligbad, toilet en wastafel met spiegel. Deze verdieping verkeert grotendeels nog in oorspronkelijke staat. Tweede verdieping Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping met een ruime voorzolder/overloop en 6e slaapkamer met dakraam. De kap is van binnenuit gedeeltelijk geïsoleerd en de zolder beschikt over een houten verdiepingsvloer. Buitenruimte De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het westen en biedt veel privacy en groen. Achterin de tuin staat een vrijstaande houten berging en via de zijkant is een praktische achterom aanwezig. De ruime oprit biedt parkeergelegenheid voor circa vier auto’s op eigen terrein. Bijzonderheden + Vrijstaande woning op centrale locatie in Geffen + Slaapkamer en badkamer op de begane grond + Vijf slaapkamers totaal + Ruime garage met elektrische sectionaaldeur + Oprit geschikt voor meerdere auto’s + Groene achtertuin op het westen + Gedeeltelijk voorzien van rolluiken + HR-combiketel Remeha Calenta (2011) + Dubbel glas op begane grond grotendeels aanwezig + Eerste verdieping grotendeels enkel glas + Woning dient gemoderniseerd te worden + Veel potentie voor eigen invulling en verduurzaming Een woning met verrassend veel ruimte, een praktische indeling en volop mogelijkheden op een fijne locatie in Geffen!