Aller directement au contenu
Logo de Lelieveld makelaardij

Kruisboogstraat 53

5076ER Haaren • Noord-Brabant

Disponible

€ 525.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 537.350

Prix d'achat /m²: € 6.034

Galerie de photos

Description

Een leuke uitgebouwde twee-onder-één-kapwoning gelegen aan de rand van de dorpskern van Haaren. Met onder andere een fijne, lichte living, drie volwaardige slaapkamers, een verzorgde vriendelijke tuin met gunstige zonligging én een compleet uitgeruste aanpandige garage, biedt de Kruisboogstraat 53 een comfortabele woonomgeving om prettig te wonen. De woning is gelegen in het gemoedelijke dorp Haaren (gemeente Oisterwijk) met alle dagelijkse voorzieningen op korte afstand: de supermarkt, sportvoorzieningen en schoolvoorzieningen. Daarnaast kent het dorp een gunstige ligging ten opzichte van Oisterwijk wat zich kenmerkt door het Bourgondische centrum en de prachtige natuurgebieden, met tevens een uitstekende verbinding naar diverse uitvalswegen en het NS-station van Oisterwijk. Algemene informatie: Bouwjaar: 1990 Woonoppervlakte: ca. 87 m² Overige inpandige ruimte: ca. 28 m² Externe bergruimte: ca. 7 m² Inhoud: ca. 422 m³ Perceeloppervlakte: 215 m² Isolatie: volledige isolatie volgens voorschriften bouwjaar Energielabel: B Verwarming: cv-ketel, elektrische vloerverwarming badkamer Indeling Begane grond Entree via de opritzijde van de woning. De hal is voorzien van een PVC-vloer, doorgelegd naar het woongedeelte. In de hal situeren zich de garderobe, toiletruimte met fonteintje, meterkast en de doorgang naar het woongedeelte. Aan de voorzijde van het woongedeelte bevindt zich de fijne woonkamer, met dankzij een grote raampartij aan de voorzijde en een raampartij aan de opritzijde een prettige lichtinval. Aangrenzend situeert zich het eet- en keukengedeelte met vanuit het eetgedeelte een leuke uitkijk op de speelse tuin via een riante raampartij met toegangsdeur naar het terras grenzend aan de woning. De keuken in hoekopstelling is voorzien van een aluminium werkblad en uitgerust met een spoelbak, vaatwasser, luxe losstaand fornuis met oven en 4-pits gasfornuis met afzuigkap van het merk ILVE Masjestic (ter overname) en diverse kastenruimte. Vanuit de trapopgang naar de eerste verdieping is er tevens toegang tot de praktische bijkeuken waar zich de aansluitingen voor de wasapparatuur en een spoelbak situeren. Hier bevindt zich tevens een raampartij voor lichtinval. Eerste verdieping De overloop van de eerste verdieping is voorzien van natuurlijke lichtinval en gestoffeerd met vloerbedekking, doorgelegd naar alle slaapvertrekken. Hier bevinden zich drie slaapkamers: twee gelegen aan de voorzijde, waaronder de ruime ouderslaapkamer met dakkapel met een rolluik, en één slaapkamer aan de achterzijde met een Velux-dakraam met een rolluik. De badkamer is compleet uitgerust met een heerlijk ligbad, ruime inloopdouche, comfortabele vloerverwarming, wandcloset, wastafel en een Velux-dakraam. Tweede verdieping Middels een vlizotrap heeft men toegang tot de ruime zolderverdieping op stahoogte met daglicht toetreding dankzij een dakraam. Opstelling van de CV-combiketel. Garage Aan de rechterzijde van de woning situeert zich de ruime garage met parkeerruimte voor één auto, voorzien van een autodeur met roldeur, elektriciteit, water én verwarming. Daarnaast is de garage tevens toegankelijk via een loopdeur naar de tuin met een brede raampartij voor een fijne lichtinval. Doordat de garage beschikt over alle voorzieningen, kan deze uitstekend lenen als kantoor- of praktijkruimte aan huis. Losse trap naar praktische vliering. Buitenleven De fijne tuin is gelegen op het gunstige zuidwesten waardoor men vrijwel de gehele dag kan profiteren van de zon. De tuin is speels ingericht met verzorgde vaste beplanting, vijvertje, sierbestrating, een terras grenzend aan de woning en een vrijstaande stenen berging voor extra opbergruimte. Aan de voorzijde van de woning situeert zich eveneens een onderhoudsvriendelijke voortuin voorzien van kiezels en een mooi sierhekwerk. De oprit naar de garage biedt plaats voor het parkeren van twee voertuigen.

Prêt immobilier berekenen

€ 525.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 537.350

3,04%

Annuellement

%

€ 26.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 525.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
87 m²
Superficie du terrain
215 m²
Contenu
422 m³
Autre espace intérieur
28 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
90 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1990
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel, eigendom
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Équipements de garage

Vliering, elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5076

Google Maps

Aperçu géographique Haaren

Aperçu spatial du site de travail dans Haaren

Chiffres de logement et de quartier dans Haaren

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Haaren. En 2025 étaient 6.050 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 508.137.

Résidents

6.050

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 508.137

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.992

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

165

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Haaren
Année Résidents
2021 5.835
2022 5.935
2023 6.010
2024 6.015
2025 6.050

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Haaren
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 360.000
2022 EUR 424.000
2023 EUR 477.000
2024 EUR 485.293
2025 EUR 508.137

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.625 0-15: 810 15-25: 620 25-45: 1.135 45-65: 1.855

Niveau d'enseignement

Hoger

1.570

Praktisch

1.150

Middelbaar

1.770

Origine des habitants (2025)

Europa

390

Nederland

5.365

Buiten Europa

280

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 304
Appartementen 366
Tussenwoningen 386
Vrijstaande woningen 881
Twee-onder-één-kap woningen 580

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 7
1700 tot 1900 108
1900 tot 1925 95
1925 tot 1950 120
1950 tot 1970 480
1970 tot 1980 471
1980 tot 1990 435
1990 tot 2000 371
2000 tot 2010 113
2010 tot 2020 345
2020 en later 70

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

631

Étiquette C

610

Étiquette B

468

Étiquette D

368

Étiquette G

191

Étiquette F

119

Étiquette E

62

Étiquette A+++

31

Étiquette A+

30

Étiquette A++

22

Étiquette A++++

11

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Haaren
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.420 3.440
2021 1.610 3.520
2022 1.250 3.320
2023 1.050 3.150
2024 1.007 3.273

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.690

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.270

Koopwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 3.490

Appartement

Gaz: 690 • Électricité: 2.220

Tussenwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.470

Vrijstaande woning

Gaz: 1.390 • Électricité: 4.030

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.030 • Électricité: 3.040

Activité dans Haaren (2025)

Handel en HORECA 120
Nijverheid en energie 120
Zakelijke dienstverlening 235
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 50
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 915

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Haaren
Période Délits
jan 2025 6
jan 2026 5
jul 2025 20
jun 2025 14
mei 2025 16
mrt 2025 26
nov 2024 13
nov 2025 34
okt 2024 10
okt 2025 4
sep 2024 12
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Haaren.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Haaren

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Haaren?

Haaren telt in 2025 ongeveer 6.050 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haaren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haaren is in 2025 circa € 508.137.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haaren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haaren ligt rond € 29.992 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haaren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 165 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haaren?

In Haaren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 881 woningen.

Meer maisons in Haaren

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.