Aller directement au contenu
Logo de Tesselaar Makelaardij

Neeltje Lokerseland 19

1705MB Heerhugowaard • Noord-Holland

Vendu sous réserve

€ 385.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 394.550

Prix d'achat /m²: € 3.667

Galerie de photos

Description

ENERGIEZUINIGE EN CHARMANTE TUSSENWONING (BOUWJAAR 2005) MET 105 M² WOONOPPERVLAKTE, DRIE SLAAPKAMERS, RECENT NIEUWE BADKAMER (2025) EN KEUKEN (2021), 8 ZONNEPANELEN EN EEN ZONNIGE ACHTERTUIN OP HET ZUIDWESTEN. Op het eiland van Neeltje Lokerseland in Heerhugowaard bieden wij deze degelijk gebouwde en uitstekend onderhouden tussenwoning aan. De woning valt direct op door de speelse jaren ’30-architectuur met het karakteristieke mansardedak en de solide bouw met betonnen vloeren. Hier woon je in een sfeervolle omgeving met het comfort van een moderne woning. Dankzij de hardhouten kozijnen met HR++ beglazing, de 8 zonnepanelen en energielabel A is de woning niet alleen comfortabel, maar ook energiezuinig. Parkeren doe je eenvoudig op eigen terrein aan de achterzijde van de woning. De lichte woonkamer beschikt over openslaande deuren naar de zonnige achtertuin op het zuidwesten, waardoor binnen en buiten op prettige wijze met elkaar verbonden zijn. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne keuken (2021), uitgevoerd in een eigentijdse stijl en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Op de eerste verdieping zijn drie nette slaapkamers gesitueerd, evenals de recent gemoderniseerde badkamer (2025). Daarnaast is er een separate technische ruimte en een praktische kast op de overloop. Via een vaste trap bereik je de ruime tweede verdieping, welke momenteel in gebruik is als speel- en bergruimte. Ben je enthousiast geworden? Neem dan telefonisch contact met ons op of stuur een e-mail om een bezichtigingsafspraak in te plannen. Wij laten je deze woning graag persoonlijk zien. INDELING WONING: Begane grond: Entree/hal met meterkast voorzien van 9 nieuwe groepen, 3-fase aansluiting, slimme meter en glasvezelaansluiting. Tevens bevindt zich hier de waterontharder. Vanuit de hal is er toegang tot het nette, volledig betegelde toilet met zwevend closet, fonteintje en mechanische ventilatie. De tuingerichte woonkamer is gelegen op het zonnige zuidwesten en kenmerkt zich door een prachtige lichtinval dankzij de grote raampartijen. Via de dubbele openslaande tuindeuren loopt de woonkamer naadloos over in de achtertuin, wat zorgt voor een fijne verbinding tussen binnen en buiten. Daarnaast beschikt de woonkamer over een praktische trapkast met extra bergruimte. De open keuken aan de voorzijde (2021) is modern en strak afgewerkt en verkeert in nette staat. De keuken beschikt over veel kastruimte en een royaal werkblad, waardoor er volop ruimte is om uitgebreid te koken. Verder is de keuken voorzien van mechanische ventilatie en diverse apparatuur, waaronder een losstaande koel-/vriescombinatie, inbouwvaatwasser, inbouwoven, losse magnetron, 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap en een cooker. Via de openslaande deur in de keuken bereik je de onderhoudsvrije voortuin. 1e verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer 1 bevindt zich aan de voorzijde (360 x 560) van de woning. Slaapkamer 2 (345 x 220) is gelegen aan de achterzijde en is voorzien van een elektrisch rolluik. Slaapkamer 3 ( 249 x 276) aan de achterzijde beschikt over een Velux dakraam. De in 2025 vernieuwde badkamer is luxe en eigentijds uitgevoerd met een badkamermeubel met spiegel, een inloopdouche, een separate dierenwasplaats (huisdierenbad) en een tweede zwevend toilet. Op de overloop bevindt zich tevens een praktische kast met de wasmachineaansluiting, de omvormer van de zonnepanelen en de technische installaties. Hier bevinden zich ook het heteluchtsysteem in combinatie met de warmte-terugwinunit (2019) en de HRE Intergas cv-ketel (eigendom, iedere twee jaar onderhouden). 2e verdieping: Via een vaste trap bereik je de ruime bergzolder met een nokhoogte van circa 1,70 meter. De zolder is voorzien van een Velux dakraam met zonwering en biedt volop praktische bergruimte. Achtertuin: De achtertuin is gunstig gelegen op het zuidwesten, waardoor je hier vrijwel de gehele middag en avond van de zon kunt genieten. De tuin is onderhoudsvriendelijk ingericht en beschikt over een achterom. Achter in de tuin staat een vrijstaande, geïsoleerde houten berging met betonvloer en elektra. Aan de achterzijde van de woning is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig. Voortuin: De onderhoudsvrije voortuin is verzorgd aangelegd en biedt voldoende ruimte voor het plaatsen van bijvoorbeeld fietsen. Verwarming HRE Intergas (2019), eigendom (iedere twee jaar onderhouden) Heteluchtverwarming Brink (2019), eigendom WTW-unit Brink (2019), eigendom Zonnepanelen In 2018 zijn er 8 zonnepanelen geplaatst. Aanvaarding In overleg. Kan op korte termijn. Bezichtiging Na afspraak met Kandidaat Register Makelaar i.o. Jasper Keuken of Gecertificeerd Register Makelaar/Taxateur Jim Tesselaar. Bieding Mocht je naar aanleiding van jouw bezichtiging interesse hebben in deze woning dan verzoeken wij jou een eenmalig eindvoorstel te doen via je Move account. Dit kan via Move.nl. Het gehele biedingsproces verloopt via Jim Tesselaar, RM/RT. De inschrijving eindigt op dinsdag 17 maart 2026 om 12:00 uur.

Prêt immobilier berekenen

€ 385.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 394.550

2,78%

Annuellement

%

€ 19.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 385.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
105 m²
Superficie du terrain
128 m²
Contenu
379 m³
Espace de stockage externe
4 m²
Aire de la cour arrière
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Mansarde dak bedekt met pannen
Isolation
Muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel, heteluchtverwarming en warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HRE Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
03-03-2026
Date de vente
12-04-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1705

Google Maps

Aperçu géographique Heerhugowaard

Aperçu spatial du site de travail dans Heerhugowaard

Chiffres de logement et de quartier dans Heerhugowaard

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerhugowaard. En 2025 étaient 61.740 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 397.966.

Résidents

61.740

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 397.966

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.185

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.682

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerhugowaard
Année Résidents
2021 58.392
2022 59.035
2023 60.230
2024 61.195
2025 61.740

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerhugowaard
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 270.476
2022 EUR 298.354
2023 EUR 354.623
2024 EUR 377.372
2025 EUR 397.966

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 11.635 0-15: 10.430 15-25: 7.490 25-45: 16.000 45-65: 16.175

Niveau d'enseignement

Hoger

11.730

Praktisch

12.850

Middelbaar

20.790

Origine des habitants (2025)

Europa

5.065

Nederland

45.500

Buiten Europa

11.165

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.987
Appartementen 8.360
Tussenwoningen 11.634
Vrijstaande woningen 2.856
Twee-onder-één-kap woningen 2.004

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 303
1950 tot 1970 3.560
1970 tot 1980 6.238
1980 tot 1990 2.008
1990 tot 2000 4.404
2000 tot 2010 2.600
2010 tot 2020 2.184
2020 en later 1.637

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

9.995

Étiquette C

6.750

Étiquette B

5.040

Étiquette D

1.395

Étiquette A+

1.061

Étiquette A++

1.039

Étiquette A+++

785

Étiquette G

360

Étiquette F

355

Étiquette E

292

Étiquette A++++

212

Étiquette A+++++

14

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerhugowaard
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 965 2.883
2021 1.045 2.947
2022 791 2.741
2023 670 2.588
2024 640 2.654

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 771 • Électricité: 2.746

Huurwoning

Gaz: 515 • Électricité: 1.992

Koopwoning

Gaz: 753 • Électricité: 2.824

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.691

Tussenwoning

Gaz: 673 • Électricité: 2.546

Vrijstaande woning

Gaz: 1.065 • Électricité: 3.586

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 803 • Électricité: 2.692

Activité dans Heerhugowaard (2025)

Handel en HORECA 1.245
Nijverheid en energie 1.330
Zakelijke dienstverlening 1.640
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 540
Financiele diensten en onroerendgoed 380
Cultuur, recreatie en overige diensten 715

Nombre total d'établissements: 7.190

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerhugowaard
Période Délits
jan 2025 215
jan 2026 223
jul 2025 243
jun 2025 260
mei 2025 179
mrt 2025 226
nov 2024 205
nov 2025 223
okt 2024 214
okt 2025 267
sep 2024 180
sep 2025 234

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerhugowaard.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerhugowaard

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerhugowaard?

Heerhugowaard telt in 2025 ongeveer 61.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard is in 2025 circa € 397.966.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard ligt rond € 29.185 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerhugowaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.682 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 11.634 woningen.

Meer maisons in Heerhugowaard

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.