- Vendu
Anton Geesinkstraat 16
3223KK Hellevoetsluis
€ 445.000 k.k.
€ 5.426/m²
- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Voir 343 vendu maisons dans Hellevoetsluis
Tapez pour chercher. Utilisez la flèche vers le bas et la flèche vers le haut pour naviguer dans les résultats et appuyez sur Entrée pour ouvrir.
Suggestions de recherche masquées.
Comparez les habitations vendues dans Hellevoetsluis ou consultez directement l'offre actuelle de cette ville.
Sur cette page, vous trouverez des maisons récemment vendues dans Hellevoetsluis. Utilisez ce tableau pour mieux estimer les prix de vente, les quartiers populaires et l'offre immobilière locale avant de choisir un agent immobilier. Consultez également l'offre immobilière actuelle avec /fr/woningen/hellevoetsluis 490 dans maisons .
3223KK Hellevoetsluis
€ 445.000 k.k.
€ 5.426/m²
3223HL Hellevoetsluis
€ 865.000 k.k.
€ 5.924/m²
3223NK Hellevoetsluis
€ 735.000 k.k.
€ 4.651/m²
3224BP Hellevoetsluis
€ 339.000 k.k.
€ 3.988/m²
3224TG Hellevoetsluis
€ 395.000 k.k.
€ 3.134/m²
3225XK Hellevoetsluis
€ 350.000 k.k.
€ 3.271/m²
3221BX Hellevoetsluis
€ 325.000 k.k.
€ 3.155/m²
3223TE Hellevoetsluis
€ 525.000 k.k.
€ 4.772/m²
3223KD Hellevoetsluis
€ 450.000 k.k.
€ 3.688/m²
3225EJ Hellevoetsluis
€ 295.000 k.k.
€ 3.172/m²
3223DL Hellevoetsluis
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
3223MH Hellevoetsluis
€ 365.000 k.k.
€ 4.451/m²
3223MH Hellevoetsluis
€ 350.000 k.k.
€ 4.268/m²
3225PC Hellevoetsluis
€ 350.000 k.k.
€ 3.723/m²
3221TS Hellevoetsluis
€ 475.000 k.k.
€ 4.094/m²
3225TN Hellevoetsluis
€ 340.000 k.k.
€ 3.119/m²
3223XZ Hellevoetsluis
€ 450.000 k.k.
€ 4.285/m²
3224TE Hellevoetsluis
€ 285.000 k.k.
€ 3.701/m²
3223WE Hellevoetsluis
€ 345.000 k.k.
€ 3.382/m²
3225VE Hellevoetsluis
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
3221LC Hellevoetsluis
€ 399.000 k.k.
€ 3.950/m²
3223DG Hellevoetsluis
€ 325.000 k.k.
€ 4.513/m²
3222BE Hellevoetsluis
€ 350.000 k.k.
€ 3.465/m²
3223HE Hellevoetsluis
€ 600.000 k.k.
€ 4.026/m²
3224BE Hellevoetsluis
€ 359.900 k.k.
€ 3.242/m²
3224AD Hellevoetsluis
€ 725.000 k.k.
€ 5.034/m²
3223TL Hellevoetsluis
€ 524.500 k.k.
€ 4.003/m²
3221LL Hellevoetsluis
€ 1.095.000 k.k.
€ 5.586/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 29 makelaars in Hellevoetsluis.
Recent verkocht in Hellevoetsluis? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Hellevoetsluis, vergelijk verkoopmakelaars in Hellevoetsluis of bekijk de beste verkoopmakelaars in Hellevoetsluis voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Réponses courtes sur les prix immobiliers, les maisons vendues et comparer des agents immobiliers dans Hellevoetsluis.
De kosten van een makelaar in Hellevoetsluis verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Hellevoetsluis kun je 29 courtiers vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Hellevoetsluis om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.