Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Wim Sonneveldstraat 60

7558LW Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 550.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 562.850

Prix d'achat /m²: € 3.125

Galerie de photos

Description

Een huis waar al jouw woonwensen uitkomen? Dat kan in deze uitgebouwde twee-onder-een-kap woning die is uitgevoerd in duurzame materialen met oog voor kwaliteit! Deze royale twee-onder-een-kap woning ligt op een heerlijke en rustige locatie in de geliefde woonwijk Hasseler Es. De woning combineert ruimte ideaal met veel lichtinval. Zo beschikt de woning onder meer over vijf royale slaapkamers, twee dakkapellen, uitbouw ten behoeve van woonkeuken, ruime garage met oprit en volop parkeergelegenheid op eigen grond. Daarnaast biedt de woning veel comfort: het geheel is optimaal geïsoleerd en zijn zowel de woonkamer als de woonkeuken voorzien van vloerverwarming. De sfeervolle, zonnige tuin is gelegen op het zuiden en is onder meer voorzien van een overkapping, tuinhuis en terrassen. De ligging is ideaal: op loopafstand van basisscholen, een kinderdagverblijf, het wijk-/winkelcentrum, de bibliotheek, sportvoorzieningen en de aansluiting op de A1. Door dit alles is het een fantastische plek om te wonen en te genieten. Ruimte, sfeer, kwaliteit en comfort gaan hier hand in hand. Kortom: dit object moet je beslist van binnen bekijken! Indeling: Begane grond: Overdekte zij-entree, hal met meterkast, vaste kast, toilet met fontein en trapopgang, ruime woonkamer met grote raampartijen, open haard en erker, fraai uitgebouwd ten behoeve van een woonkeuken met grote schuifpui en doorloop naar het terras en een inpandige ruim opgezette garage. Eerste verdieping: Royale lichte overloop, drie ruime slaapkamers en een ruime badkamer voorzien van tweede toilet, ligbad, douche en wastafel. Tweede verdieping: Overloop, twee ruime slaapkamers beiden voorzien van een dakkapel en opbergruimte, waarbij eenvoudig nog een derde slaapkamer is te realiseren. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1980; * Perceel grootte: 243 m²; * Woonoppervlakte 176 m²; * Inhoud woonhuis: 670 m³; * Energielabel A; * Woning is voorzien van muur- , vloer-, dakisolatie en geheel isolerende beglazing HR++; * Warm water en verwarming middels HR-combiketel Intergas HRE 36/30 CW5, bouwjaar 2023, eigendom; * Woning is ten behoeve van woonkeuken en erker in 2023 uitgebouwd; * Vloerverwarming in woonkamer, erker en woonkeuken; * De dakkapellen aan de voor- (2011) en achterzijde met rolluiken (2018) zijn van kunststof; * De houten kozijnen zijn in 2024 geschilderd; * Volop parkeergelegenheid aanwezig op eigen terrein; * Gunstige ligging nabij uitvalswegen en winkelcentrum; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10 % van de koopsom.

Prêt immobilier berekenen

€ 550.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 562.850

3,04%

Annuellement

%

€ 27.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 550.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
176 m²
Superficie du terrain
243 m²
Contenu
670 m³
Autre espace intérieur
24 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
8 m²
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
71 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1980
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
20-03-2026
Date de vente
07-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.