Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Wim Sonneveldstraat 60

7558LW Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 550.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 562.850

Precio de compra /m²: € 3.125

Galería de fotos

Descripción

Een huis waar al jouw woonwensen uitkomen? Dat kan in deze uitgebouwde twee-onder-een-kap woning die is uitgevoerd in duurzame materialen met oog voor kwaliteit! Deze royale twee-onder-een-kap woning ligt op een heerlijke en rustige locatie in de geliefde woonwijk Hasseler Es. De woning combineert ruimte ideaal met veel lichtinval. Zo beschikt de woning onder meer over vijf royale slaapkamers, twee dakkapellen, uitbouw ten behoeve van woonkeuken, ruime garage met oprit en volop parkeergelegenheid op eigen grond. Daarnaast biedt de woning veel comfort: het geheel is optimaal geïsoleerd en zijn zowel de woonkamer als de woonkeuken voorzien van vloerverwarming. De sfeervolle, zonnige tuin is gelegen op het zuiden en is onder meer voorzien van een overkapping, tuinhuis en terrassen. De ligging is ideaal: op loopafstand van basisscholen, een kinderdagverblijf, het wijk-/winkelcentrum, de bibliotheek, sportvoorzieningen en de aansluiting op de A1. Door dit alles is het een fantastische plek om te wonen en te genieten. Ruimte, sfeer, kwaliteit en comfort gaan hier hand in hand. Kortom: dit object moet je beslist van binnen bekijken! Indeling: Begane grond: Overdekte zij-entree, hal met meterkast, vaste kast, toilet met fontein en trapopgang, ruime woonkamer met grote raampartijen, open haard en erker, fraai uitgebouwd ten behoeve van een woonkeuken met grote schuifpui en doorloop naar het terras en een inpandige ruim opgezette garage. Eerste verdieping: Royale lichte overloop, drie ruime slaapkamers en een ruime badkamer voorzien van tweede toilet, ligbad, douche en wastafel. Tweede verdieping: Overloop, twee ruime slaapkamers beiden voorzien van een dakkapel en opbergruimte, waarbij eenvoudig nog een derde slaapkamer is te realiseren. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1980; * Perceel grootte: 243 m²; * Woonoppervlakte 176 m²; * Inhoud woonhuis: 670 m³; * Energielabel A; * Woning is voorzien van muur- , vloer-, dakisolatie en geheel isolerende beglazing HR++; * Warm water en verwarming middels HR-combiketel Intergas HRE 36/30 CW5, bouwjaar 2023, eigendom; * Woning is ten behoeve van woonkeuken en erker in 2023 uitgebouwd; * Vloerverwarming in woonkamer, erker en woonkeuken; * De dakkapellen aan de voor- (2011) en achterzijde met rolluiken (2018) zijn van kunststof; * De houten kozijnen zijn in 2024 geschilderd; * Volop parkeergelegenheid aanwezig op eigen terrein; * Gunstige ligging nabij uitvalswegen en winkelcentrum; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10 % van de koopsom.

Hipoteca berekenen

€ 550.000

Coste del comprador (estimado): € 12.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 562.850

3,04%

Anualmente

%

€ 27.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 550.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
176 m²
Área del lote
243 m²
Contenido
670 m³
Otra zona interior
24 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
71 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
20-03-2026
Fecha de venta
07-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7558

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.