Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Heerlen

Slot Blyenbeeklaan 9

6432JL Hoensbroek • Limburg

Vendu

€ 699.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 714.830

Prix d'achat /m²: € 3.949

Galerie de photos

Description

Wij mogen u deze vrijstaande woning aanbieden in de villawijk "Schuureik" te Hoensbroek, gelegen aan het Geleenbeekdal met, op het zuiden, met veel Limburgs groen om je heen, is deze vrijstaande eengezinswoning een fantastisch woon-object. Sfeervolle woonvilla in een uitstekende staat van onderhoud, voorzien van een recent aangelegde achtertuin en geheel van nieuwe kozijnen (bouwjaar: 2024). Entree: Keurige ontvangsthal, voorzien van meterkast, toiletruimte en biedt toegang tot de woonkamer. De met lichte, speels ingedeelde woonkamer siert zichzelf door hoge plafonds, grote raampartijen en gezellig zithoekjes. De gesloten woonkeuken, in rechte opstelling met eiland, is voorzien van de navolgende keukenapparatuur: 4 pits inductie kookplaat, afzuigkap, spoelbak, vaatwasser(bouwjaar 2024), oven en koelkast. Aangrenzend aan de keuken is de garage gesitueerd. De garage is voorzien van ruime inbouwkasten, elektrische sectionaalpoort en biedt toegang tot de zij-tuin middels een loopdeur. De gehele begane grond is voorzien van een moderne grindvloer. De overkapping/tuin is te bereiken middels een vernieuwde schuifpui waardoor u optimaal tuincontact ervaart. De riante overkapping biedt uitzicht op de de moderne tuin met vijverpartij. Tuin; De tuin met vernieuwd gazon en tuinberging geniet veel privacy en is gesitueerd op het zuiden. Ideaal voor de zonaanbidders onder ons. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot vier slaapkamers, gedeeltelijk voorzien van een airco. De moderne badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel in meubel en toilet. Souterrain: -Fitness ruimte/multifunctionele ruimte. -Riante berging. -Proviand/voorraad-ruimte Het souterrain is zowel via binnen als buiten te bereiken. Bijzonderheden: - Keurig onderhouden, vrijstaande woning gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk. - Eigen oprit met ruimte voor het parkeren van meerdere voertuigen. - Gasloze woning, voorzien van 4 airco's, warmtepompboiler en een pelletkachel, allen in 2024 geplaatst. - De woning is voorzien van energielabel B. - Voorzien van vier slaapkamers. - Voorzien van 20 zonnepanelen. - Openbaar vervoer op loopafstand. - Het centrum van Hoensbroek bevindt zich op loop/fietsafstand (1,5 km). - Zeer centraal gelegen ten opzichte van België, Duitsland en Maastricht, verbindingsweg op twee minuten rijden. - Alle afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid

Prêt immobilier berekenen

€ 699.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 714.830

3,04%

Annuellement

%

€ 34.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 699.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
10 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
177 m²
Superficie du terrain
768 m²
Contenu
787 m³
Autre espace intérieur
89 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
32 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
173 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1973
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Isolation
Dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Pelletkachel
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, tuin rondom en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
15-05-2025
Date de vente
17-08-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6432

Google Maps

Localisation de Hoensbroek

Aperçu spatial du site de travail dans Hoensbroek

Chiffres de logement et de quartier dans Hoensbroek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoensbroek. En 2026 étaient 18.708 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 200.122.

Résidents

18.708

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 200.122

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.990

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.004

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoensbroek
Année Résidents
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoensbroek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Niveau d'enseignement

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origine des habitants (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.728

Étiquette E

1.374

Étiquette B

1.367

Étiquette F

1.353

Étiquette D

1.274

Étiquette A

1.092

Étiquette G

1.009

Étiquette A+

62

Étiquette A+++

48

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

16

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoensbroek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 943 • Électricité: 2.778

Huurwoning

Gaz: 778 • Électricité: 2.082

Koopwoning

Gaz: 951 • Électricité: 2.936

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.858

Tussenwoning

Gaz: 816 • Électricité: 2.535

Vrijstaande woning

Gaz: 1.372 • Électricité: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.979

Activité dans Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Nombre total d'établissements: 1.495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoensbroek
Période Délits
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoensbroek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoensbroek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer maisons in Hoensbroek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.