Direct naar de inhoud
Logo van Damen Makelaardij | Heerlen

Slot Blyenbeeklaan 9

6432JL Hoensbroek • Limburg

Verkocht

€ 699.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 15.830

2% overdrachtsbelasting (€ 13.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 714.830

Koopprijs /m²: € 3.949

Fotogalerij

Omschrijving

Wij mogen u deze vrijstaande woning aanbieden in de villawijk "Schuureik" te Hoensbroek, gelegen aan het Geleenbeekdal met, op het zuiden, met veel Limburgs groen om je heen, is deze vrijstaande eengezinswoning een fantastisch woon-object. Sfeervolle woonvilla in een uitstekende staat van onderhoud, voorzien van een recent aangelegde achtertuin en geheel van nieuwe kozijnen (bouwjaar: 2024). Entree: Keurige ontvangsthal, voorzien van meterkast, toiletruimte en biedt toegang tot de woonkamer. De met lichte, speels ingedeelde woonkamer siert zichzelf door hoge plafonds, grote raampartijen en gezellig zithoekjes. De gesloten woonkeuken, in rechte opstelling met eiland, is voorzien van de navolgende keukenapparatuur: 4 pits inductie kookplaat, afzuigkap, spoelbak, vaatwasser(bouwjaar 2024), oven en koelkast. Aangrenzend aan de keuken is de garage gesitueerd. De garage is voorzien van ruime inbouwkasten, elektrische sectionaalpoort en biedt toegang tot de zij-tuin middels een loopdeur. De gehele begane grond is voorzien van een moderne grindvloer. De overkapping/tuin is te bereiken middels een vernieuwde schuifpui waardoor u optimaal tuincontact ervaart. De riante overkapping biedt uitzicht op de de moderne tuin met vijverpartij. Tuin; De tuin met vernieuwd gazon en tuinberging geniet veel privacy en is gesitueerd op het zuiden. Ideaal voor de zonaanbidders onder ons. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot vier slaapkamers, gedeeltelijk voorzien van een airco. De moderne badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, dubbele wastafel in meubel en toilet. Souterrain: -Fitness ruimte/multifunctionele ruimte. -Riante berging. -Proviand/voorraad-ruimte Het souterrain is zowel via binnen als buiten te bereiken. Bijzonderheden: - Keurig onderhouden, vrijstaande woning gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk. - Eigen oprit met ruimte voor het parkeren van meerdere voertuigen. - Gasloze woning, voorzien van 4 airco's, warmtepompboiler en een pelletkachel, allen in 2024 geplaatst. - De woning is voorzien van energielabel B. - Voorzien van vier slaapkamers. - Voorzien van 20 zonnepanelen. - Openbaar vervoer op loopafstand. - Het centrum van Hoensbroek bevindt zich op loop/fietsafstand (1,5 km). - Zeer centraal gelegen ten opzichte van België, Duitsland en Maastricht, verbindingsweg op twee minuten rijden. - Alle afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid

Hypotheek berekenen

€ 699.000

Kosten koper (geschat): € 15.830

2% overdrachtsbelasting (€ 13.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 714.830

3,04%

Jaarlijks

%

€ 34.950

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 699.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
10 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een kelder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
768 m²
Inhoud
787 m³
Overige inpandige ruimte
89 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
32 m²
Externe bergruimte
7 m²
Achtertuin oppervlakte
173 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1973
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak
Isolatie
Dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Pelletkachel
Warm water
Elektrische boiler
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Tuin
Achtertuin, tuin rondom en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
15-05-2025
Verkoopdatum
17-08-2025

Badkamer voorzieningen

Douche, dubbele wastafel, en toilet

Extra kenmerken

  • Airconditioning en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 6432

Google Maps

Locatie van Hoensbroek

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Hoensbroek

Woon- en buurtcijfers in Hoensbroek

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hoensbroek. In 2026 waren er 18.708 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 200.122.

Inwoners

18.708

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 200.122

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 27.990

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.004

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Hoensbroek
Jaar Inwoners
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Hoensbroek
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Opleidingsniveau

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

2.728

Label E

1.374

Label B

1.367

Label F

1.353

Label D

1.274

Label A

1.092

Label G

1.009

Label A+

62

Label A+++

48

Label A++++

28

Label A++

16

Label A+++++

2

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Hoensbroek
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 943 • Elektriciteit: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Elektriciteit: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Elektriciteit: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Elektriciteit: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Elektriciteit: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Elektriciteit: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Elektriciteit: 2.979

Bedrijvigheid in Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.495

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Hoensbroek
Periode Misdrijven
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hoensbroek.

Veelgestelde vragen over wonen in Hoensbroek

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer woningen in Hoensbroek

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.