Aller directement au contenu
Logo de Meuleman Makelaardij & Taxatiebureau o.z.

Chris Vermeulenhof 6

8264CL Kampen • Overijssel

Vendu sous réserve

€ 489.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 501.140

Prix d'achat /m²: € 4.113

Galerie de photos

Description

Op een prachtige locatie in de geliefde woonwijk “Hagenbroek” staat deze verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning met garage en een slaap-/werkkamer op de begane grond (ca 463 m³ / 119 m²). Deze woning moet u echt van binnen ervaren: de ruimte en indeling komen op foto’s minder goed tot hun recht. Een bezichtiging geeft pas het juiste gevoel van comfort en mogelijkheden. De woning is sfeervol gebouwd in een charmante boerderijstijl, wat zorgt voor een warme en karakteristieke uitstraling. Dankzij de praktische indeling en royale opzet is dit een bijzonder prettig huis voor gezinnen. Met maar liefst 5 slaapkamers en een werkkamer begane grond, een garage, een ruime tuin en een vliering op zolder biedt deze woning volop leefruimte en bergruimte. Bent u op zoek naar een sfeervolle, ruime woning op een mooie locatie? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden die deze woning u te bieden heeft. Indeling:  Begane grond:  Via de entree bereikt u de hal, voorzien van meterkast, toiletruimte en de trapopgang naar de eerste verdieping. De L-vormige woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer en biedt een prettige lichtinval. Aan de achterzijde zorgen de openslaande tuindeuren voor een mooie verbinding met de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. De open keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser. Een fijne plek om te koken en in contact te blijven met het woongedeelte. Vanuit de keuken bereikt u de praktische bijkeuken, voorzien van aansluitingen voor de wasmachine en een loopdeur naar de tuin.  Aansluitend bevindt zich de werkkamer op de begane grond, afgewerkt met een laminaatvloer en eveneens voorzien van een deur naar de achtertuin. Deze ruimte is uitermate geschikt als thuiswerkplek, hobbyruimte of extra slaapkamer. Vanuit de werkkamer heeft u bovendien toegang tot de inpandige berging, wat zorgt voor extra gemak en bergruimte. De woning beschikt over een royale en zonnig gelegen achtertuin op het zuidoosten. De tuin is aangelegd als siertuin en biedt een combinatie van meerdere terrassen, borders en een verzorgd gazon. Achterin de tuin vindt u een praktische achteringang en een houten berging, ideaal voor opslag of tuinmaterialen. 1e Verdieping:   Op de overloop zijn de drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. Eén van de slaapkamers is bijzonder royaal van formaat. Alle kamers zijn voorzien van een gelijksoortige laminaatvloer. De badkamer is tijdloos afgewerkt met betegeling tot aan het plafond. U vindt er een modern wastafelmeubel met bijpassende badkamerkast, een inloopdouche met thermostaatkraan, een designradiator en een toilet. 2e Verdieping:  Op de overloop vindt u de CV-opstelling en een praktische wastafel. Daarnaast zijn hier nog eens 2 slaapkamers te vinden, voorzien van een dakraam dat zorgt voor een aangename hoeveelheid daglicht. Vliering: Boven de slaapkamers op de 2e verdieping bevindt zich een praktische vliering, ideaal voor extra bergruimte. Kenmerken: Oppervlakte en inhoud: Inhoud: circa 463 m³ Woonoppervlakte: circa 119 m² Overig inpandige bergruimte: circa 12 m² Gebouwgebonden buitenruimte: circa 1 m² Externe bergruimte: circa 3 m² Indeling: Aantal kamers: 7 kamers, waarvan 1 werkkamer begane grond (eventueel als slaapkamer) en 5 slaapkamers  Sanitair: 1 separaat toilet en 1 badkamer (v.v. wastafelmeublement, inloopdouche en 2e toilet) Aantal woonlagen:  3 woonlagen & vliering Kadastrale gegevens: Gemeente Kampen Sectie P Nummer 2982 Perceel oppervlakte 218 m²  Bijzonderheden voor u op een rijtje: • Bouwjaar 1989 • C.V. combiketel, merk: Intergas, bouwjaar 2024 • Volledig geïsoleerd en v.v. dubbel glas • Uitwendig schilderwerk 2025 • Parkeren op eigen oprit  • Clausule 'verkoper geen bewoner geweest' • Buitenkans! Royale woning met eigen oprit, garage in een rustige straat! Vraagprijs € 489.500,- k.k.

Prêt immobilier berekenen

€ 489.500

Coûts d'achat (estimés): € 11.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 501.140

3,04%

Annuellement

%

€ 24.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 489.500 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
119 m²
Superficie du terrain
218 m²
Contenu
463 m³
Autre espace intérieur
12 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
3 m²
Aire de la cour arrière
75 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1989
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Mansarde dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR 107 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
26-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8264

Google Maps

Localisation de Kampen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Kampen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Kampen. En 2026 étaient 38.952 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 333.000.

Résidents

38.952

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 333.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.297

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Kampen
Année Résidents
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830
2026 38.952

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Kampen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.355 0-15: 6.705 15-25: 4.825 25-45: 10.460 45-65: 9.605

Niveau d'enseignement

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Origine des habitants (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.716

Étiquette C

3.685

Étiquette B

2.802

Étiquette F

1.599

Étiquette G

1.494

Étiquette D

1.130

Étiquette E

822

Étiquette A+++

494

Étiquette A+

335

Étiquette A++++

189

Étiquette A++

123

Étiquette A+++++

11

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Kampen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.530

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 1.860

Koopwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.740

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.340

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 990 • Électricité: 3.220

Activité dans Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Nombre total d'établissements: 4.405

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Kampen
Période Délits
jan 2026 114
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
mrt 2026 111
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Kampen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Kampen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2026 ongeveer 38.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer maisons in Kampen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.