Ir directamente al contenido
Logotipo de Meuleman Makelaardij & Taxatiebureau o.z.

Chris Vermeulenhof 6

8264CL Kampen • Overijssel

Vendido bajo reserva

€ 489.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 501.140

Precio de compra /m²: € 4.113

Galería de fotos

Descripción

Op een prachtige locatie in de geliefde woonwijk “Hagenbroek” staat deze verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning met garage en een slaap-/werkkamer op de begane grond (ca 463 m³ / 119 m²). Deze woning moet u echt van binnen ervaren: de ruimte en indeling komen op foto’s minder goed tot hun recht. Een bezichtiging geeft pas het juiste gevoel van comfort en mogelijkheden. De woning is sfeervol gebouwd in een charmante boerderijstijl, wat zorgt voor een warme en karakteristieke uitstraling. Dankzij de praktische indeling en royale opzet is dit een bijzonder prettig huis voor gezinnen. Met maar liefst 5 slaapkamers en een werkkamer begane grond, een garage, een ruime tuin en een vliering op zolder biedt deze woning volop leefruimte en bergruimte. Bent u op zoek naar een sfeervolle, ruime woning op een mooie locatie? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden die deze woning u te bieden heeft. Indeling:  Begane grond:  Via de entree bereikt u de hal, voorzien van meterkast, toiletruimte en de trapopgang naar de eerste verdieping. De L-vormige woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer en biedt een prettige lichtinval. Aan de achterzijde zorgen de openslaande tuindeuren voor een mooie verbinding met de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. De open keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser. Een fijne plek om te koken en in contact te blijven met het woongedeelte. Vanuit de keuken bereikt u de praktische bijkeuken, voorzien van aansluitingen voor de wasmachine en een loopdeur naar de tuin.  Aansluitend bevindt zich de werkkamer op de begane grond, afgewerkt met een laminaatvloer en eveneens voorzien van een deur naar de achtertuin. Deze ruimte is uitermate geschikt als thuiswerkplek, hobbyruimte of extra slaapkamer. Vanuit de werkkamer heeft u bovendien toegang tot de inpandige berging, wat zorgt voor extra gemak en bergruimte. De woning beschikt over een royale en zonnig gelegen achtertuin op het zuidoosten. De tuin is aangelegd als siertuin en biedt een combinatie van meerdere terrassen, borders en een verzorgd gazon. Achterin de tuin vindt u een praktische achteringang en een houten berging, ideaal voor opslag of tuinmaterialen. 1e Verdieping:   Op de overloop zijn de drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. Eén van de slaapkamers is bijzonder royaal van formaat. Alle kamers zijn voorzien van een gelijksoortige laminaatvloer. De badkamer is tijdloos afgewerkt met betegeling tot aan het plafond. U vindt er een modern wastafelmeubel met bijpassende badkamerkast, een inloopdouche met thermostaatkraan, een designradiator en een toilet. 2e Verdieping:  Op de overloop vindt u de CV-opstelling en een praktische wastafel. Daarnaast zijn hier nog eens 2 slaapkamers te vinden, voorzien van een dakraam dat zorgt voor een aangename hoeveelheid daglicht. Vliering: Boven de slaapkamers op de 2e verdieping bevindt zich een praktische vliering, ideaal voor extra bergruimte. Kenmerken: Oppervlakte en inhoud: Inhoud: circa 463 m³ Woonoppervlakte: circa 119 m² Overig inpandige bergruimte: circa 12 m² Gebouwgebonden buitenruimte: circa 1 m² Externe bergruimte: circa 3 m² Indeling: Aantal kamers: 7 kamers, waarvan 1 werkkamer begane grond (eventueel als slaapkamer) en 5 slaapkamers  Sanitair: 1 separaat toilet en 1 badkamer (v.v. wastafelmeublement, inloopdouche en 2e toilet) Aantal woonlagen:  3 woonlagen & vliering Kadastrale gegevens: Gemeente Kampen Sectie P Nummer 2982 Perceel oppervlakte 218 m²  Bijzonderheden voor u op een rijtje: • Bouwjaar 1989 • C.V. combiketel, merk: Intergas, bouwjaar 2024 • Volledig geïsoleerd en v.v. dubbel glas • Uitwendig schilderwerk 2025 • Parkeren op eigen oprit  • Clausule 'verkoper geen bewoner geweest' • Buitenkans! Royale woning met eigen oprit, garage in een rustige straat! Vraagprijs € 489.500,- k.k.

Hipoteca berekenen

€ 489.500

Coste del comprador (estimado): € 11.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 501.140

3,04%

Anualmente

%

€ 24.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 489.500 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
119 m²
Área del lote
218 m²
Contenido
463 m³
Otra zona interior
12 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
3 m²
Área del jardín trasero
75 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1989
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Mansarde dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HR 107 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
26-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8264

Mapas de Google

Ubicación de Kampen

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Kampen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Kampen. En 2026 había 38.952 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 333.000.

Inhabitantes

38.952

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 333.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.297

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Kampen
Año Inhabitantes
2021 37.816
2022 37.890
2023 38.415
2024 38.595
2025 38.830
2026 38.952

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Kampen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 229.000
2022 EUR 252.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 310.000
2025 EUR 333.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.355 0-15: 6.705 15-25: 4.825 25-45: 10.460 45-65: 9.605

Nivel académico

Hoger

7.730

Praktisch

8.090

Middelbaar

12.740

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.755

Nederland

32.725

Buiten Europa

4.345

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.000
Appartementen 5.208
Tussenwoningen 7.245
Vrijstaande woningen 1.024
Twee-onder-één-kap woningen 1.149

Período de construcción del edificio

Voor 1700 30
1700 tot 1900 1.768
1900 tot 1925 904
1925 tot 1950 1.653
1950 tot 1970 1.616
1970 tot 1980 2.291
1980 tot 1990 2.022
1990 tot 2000 1.183
2000 tot 2010 1.391
2010 tot 2020 1.469
2020 en later 691

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.716

Etiqueta C

3.685

Etiqueta B

2.802

Etiqueta F

1.599

Etiqueta G

1.494

Etiqueta D

1.130

Etiqueta E

822

Etiqueta A+++

494

Etiqueta A+

335

Etiqueta A++++

189

Etiqueta A++

123

Etiqueta A+++++

11

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Kampen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.120 2.540
2021 1.280 2.600
2022 1.000 2.450
2023 850 2.360
2024 820 2.410

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.530

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 1.860

Koopwoning

Gas: 930 • Electricidad: 2.710

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.740

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.340

Vrijstaande woning

Gas: 1.290 • Electricidad: 3.980

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Electricidad: 3.220

Actividad empresarial en Kampen (2025)

Handel en HORECA 840
Nijverheid en energie 770
Zakelijke dienstverlening 935
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 280
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 520

Número total de establecimientos empresariales: 4.405

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Kampen
Periodo Delitos
jan 2026 114
jul 2025 106
jun 2025 119
mei 2025 113
mrt 2025 95
mrt 2026 111
nov 2024 88
nov 2025 95
okt 2024 114
okt 2025 128
sep 2024 93
sep 2025 116

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Kampen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Kampen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Kampen?

Kampen telt in 2026 ongeveer 38.952 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kampen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kampen is in 2025 circa € 333.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kampen ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kampen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kampen?

In Kampen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.245 woningen.

Meer viviendas in Kampen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.