Aller directement au contenu
Logo de Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Herman Harmsenstraat 3

7131CJ Lichtenvoorde • Gelderland

Disponible

€ 339.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 347.630

Prix d'achat /m²: € 4.084

Galerie de photos

Description

Op een aantrekkelijke locatie aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde staat deze verrassend complete en uitstekend onderhouden tussenwoning. De woning combineert modern wooncomfort met een warme, sfeervolle uitstraling en beschikt over een bijzonder fraai aangelegde achtertuin op het zuiden, een zeldzaam pluspunt zo dicht bij het centrum. De woning is de afgelopen jaren keurig gemoderniseerd, met onder andere een vernieuwde keuken (2024), gevelisolatie (2024) en grotendeels HR(++) beglazing. De strakke afwerking, het prettige lichtinval en de praktische indeling maken dit een instapklare woning waar je je direct thuis voelt. BINNEN Je komt binnen in de entreehal met toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping, een volledig betegelde toiletruimte met fonteintje, de provisie-/trapkast en de open keuken. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en biedt ruimte voor een royale zithoek. Dankzij het grote raam aan de straatzijde, voorzien van een rolluik, geniet de ruimte van een prettige hoeveelheid daglicht en privacy. Aan de achterzijde van de woning is het eetgedeelte gesitueerd, met een mooi uitzicht over de zonnige achtertuin. Zowel de woonkamer als het eetgedeelte zijn afgewerkt met een fraaie lichte houten vloer, wat zorgt voor een warme en moderne uitstraling. De open keuken aan de achterzijde is in 2024 vernieuwd en uitgevoerd in een moderne, strakke stijl. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat met afzuiging, een vaatwasser en praktische diepe ladekasten. In een separate kastopstelling, uitgevoerd in dezelfde stijl, bevinden zich de koelkast en combi-oven/magnetron. Via de keuken bereik je de bijkeuken: een nette en praktische ruimte met extra keukenblok en spoelbak, de witgoedaansluitingen en toegang tot de achtertuin. De gehele begane grond is strak afgewerkt en verkeert in een moderne en verzorgde staat. Daarnaast is de woning volledig voorzien van rolluiken, wat zorgt voor extra comfort en privacy. Op de eerste verdieping kom je via de overloop bij drie slaapkamers en de badkamer. Aan de achterzijde bevindt zich de royale ouderslaapkamer, strak afgewerkt en prettig licht. Daarnaast ligt nog een tweede kamer aan de achterzijde, momenteel ingericht als inloopkast maar zeer geschikt als werk- of kinderkamer. Aan de voorzijde is een derde slaapkamer, groot genoeg voor een tweepersoonsbed. De badkamer, eveneens aan de voorzijde, is voorzien van een douche, toilet en wastafelmeubel met spiegelwand. Het karakteristieke ronde raampje geeft deze ruimte een speels en herkenbaar element dat typerend is voor woningen in deze straat. BUITEN De achtertuin is zonder twijfel één van de absolute pluspunten van deze woning. Gelegen op het zuiden, biedt de tuin volop zon en privacy. Direct achter de woning bevindt zich een terras, perfect voor een eettafel of loungeplek. Dit loopt over in een verzorgd gazon met een looppad richting de achterzijde van het perceel. Achterin de tuin is een royale en sfeervolle overkapping gerealiseerd (2016), compleet met spotverlichting. Hier kun je het hele jaar door genieten van het buitenleven. Daarnaast is er een praktische berging met elektra en een achterom aanwezig. Een tuin van dit formaat en deze kwaliteit is uitzonderlijk voor een woning zo dicht bij het centrum. BUURT De woning is gelegen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde. Hierdoor profiteer je van een rustige woonomgeving met alle voorzieningen op korte afstand. Supermarkten, winkels, scholen en horecagelegenheden zijn eenvoudig bereikbaar. De ligging combineert het beste van twee werelden: comfortabel wonen in een prettige woonwijk én het gemak van het centrum om de hoek. KENMERKEN • Tussenwoning op fijne locatie nabij centrum • Woonoppervlakte ca. 83 m² • Perceeloppervlakte 186 m² • Moderne keuken (2024) • Gevelisolatie middels korrels (2024) • Rondom voorzien van rolluiken • Zonnige achtertuin op het zuiden met overkapping • Energielabel C (geldig tot 06-03-2036) AANVAARDING: In overleg VRAAGPRIJS: € 339.000, - K.K. Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom.

Prêt immobilier berekenen

€ 339.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 347.630

2,78%

Annuellement

%

€ 16.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 339.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
83 m²
Superficie du terrain
186 m²
Contenu
293 m³
Espace de stockage externe
12 m²
Aire de la cour arrière
84 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1952
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
29-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7131

Google Maps

Lichtenvoorde sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Lichtenvoorde

Chiffres de logement et de quartier dans Lichtenvoorde

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lichtenvoorde. En 2026 étaient 12.994 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.000.

Résidents

12.994

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Année Résidents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lichtenvoorde
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Niveau d'enseignement

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origine des habitants (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.067

Étiquette A

1.491

Étiquette B

883

Étiquette D

474

Étiquette F

319

Étiquette G

255

Étiquette E

183

Étiquette A++

141

Étiquette A+

128

Étiquette A++++

44

Étiquette A+++

40

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lichtenvoorde
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.920

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.990

Activité dans Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Nombre total d'établissements: 1.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lichtenvoorde
Période Délits
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lichtenvoorde.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lichtenvoorde

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer maisons in Lichtenvoorde

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.