Ir directamente al contenido
Logotipo de Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Herman Harmsenstraat 3

7131CJ Lichtenvoorde • Gelderland

Disponible

€ 339.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 347.630

Precio de compra /m²: € 4.084

Galería de fotos

Descripción

Op een aantrekkelijke locatie aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde staat deze verrassend complete en uitstekend onderhouden tussenwoning. De woning combineert modern wooncomfort met een warme, sfeervolle uitstraling en beschikt over een bijzonder fraai aangelegde achtertuin op het zuiden, een zeldzaam pluspunt zo dicht bij het centrum. De woning is de afgelopen jaren keurig gemoderniseerd, met onder andere een vernieuwde keuken (2024), gevelisolatie (2024) en grotendeels HR(++) beglazing. De strakke afwerking, het prettige lichtinval en de praktische indeling maken dit een instapklare woning waar je je direct thuis voelt. BINNEN Je komt binnen in de entreehal met toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping, een volledig betegelde toiletruimte met fonteintje, de provisie-/trapkast en de open keuken. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en biedt ruimte voor een royale zithoek. Dankzij het grote raam aan de straatzijde, voorzien van een rolluik, geniet de ruimte van een prettige hoeveelheid daglicht en privacy. Aan de achterzijde van de woning is het eetgedeelte gesitueerd, met een mooi uitzicht over de zonnige achtertuin. Zowel de woonkamer als het eetgedeelte zijn afgewerkt met een fraaie lichte houten vloer, wat zorgt voor een warme en moderne uitstraling. De open keuken aan de achterzijde is in 2024 vernieuwd en uitgevoerd in een moderne, strakke stijl. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat met afzuiging, een vaatwasser en praktische diepe ladekasten. In een separate kastopstelling, uitgevoerd in dezelfde stijl, bevinden zich de koelkast en combi-oven/magnetron. Via de keuken bereik je de bijkeuken: een nette en praktische ruimte met extra keukenblok en spoelbak, de witgoedaansluitingen en toegang tot de achtertuin. De gehele begane grond is strak afgewerkt en verkeert in een moderne en verzorgde staat. Daarnaast is de woning volledig voorzien van rolluiken, wat zorgt voor extra comfort en privacy. Op de eerste verdieping kom je via de overloop bij drie slaapkamers en de badkamer. Aan de achterzijde bevindt zich de royale ouderslaapkamer, strak afgewerkt en prettig licht. Daarnaast ligt nog een tweede kamer aan de achterzijde, momenteel ingericht als inloopkast maar zeer geschikt als werk- of kinderkamer. Aan de voorzijde is een derde slaapkamer, groot genoeg voor een tweepersoonsbed. De badkamer, eveneens aan de voorzijde, is voorzien van een douche, toilet en wastafelmeubel met spiegelwand. Het karakteristieke ronde raampje geeft deze ruimte een speels en herkenbaar element dat typerend is voor woningen in deze straat. BUITEN De achtertuin is zonder twijfel één van de absolute pluspunten van deze woning. Gelegen op het zuiden, biedt de tuin volop zon en privacy. Direct achter de woning bevindt zich een terras, perfect voor een eettafel of loungeplek. Dit loopt over in een verzorgd gazon met een looppad richting de achterzijde van het perceel. Achterin de tuin is een royale en sfeervolle overkapping gerealiseerd (2016), compleet met spotverlichting. Hier kun je het hele jaar door genieten van het buitenleven. Daarnaast is er een praktische berging met elektra en een achterom aanwezig. Een tuin van dit formaat en deze kwaliteit is uitzonderlijk voor een woning zo dicht bij het centrum. BUURT De woning is gelegen aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde. Hierdoor profiteer je van een rustige woonomgeving met alle voorzieningen op korte afstand. Supermarkten, winkels, scholen en horecagelegenheden zijn eenvoudig bereikbaar. De ligging combineert het beste van twee werelden: comfortabel wonen in een prettige woonwijk én het gemak van het centrum om de hoek. KENMERKEN • Tussenwoning op fijne locatie nabij centrum • Woonoppervlakte ca. 83 m² • Perceeloppervlakte 186 m² • Moderne keuken (2024) • Gevelisolatie middels korrels (2024) • Rondom voorzien van rolluiken • Zonnige achtertuin op het zuiden met overkapping • Energielabel C (geldig tot 06-03-2036) AANVAARDING: In overleg VRAAGPRIJS: € 339.000, - K.K. Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom.

Hipoteca berekenen

€ 339.000

Coste del comprador (estimado): € 8.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 347.630

2,78%

Anualmente

%

€ 16.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 339.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
83 m²
Área del lote
186 m²
Contenido
293 m³
Espacio de almacenamiento externo
12 m²
Área del jardín trasero
84 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1952
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
29-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7131

Mapas de Google

Lichtenvoorde en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Lichtenvoorde

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lichtenvoorde

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lichtenvoorde. En 2026 había 12.994 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 334.000.

Inhabitantes

12.994

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 334.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

241

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lichtenvoorde
Año Inhabitantes
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lichtenvoorde
Año Promedio WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Nivel académico

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origen de los residentes (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.067

Etiqueta A

1.491

Etiqueta B

883

Etiqueta D

474

Etiqueta F

319

Etiqueta G

255

Etiqueta E

183

Etiqueta A++

141

Etiqueta A+

128

Etiqueta A++++

44

Etiqueta A+++

40

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lichtenvoorde
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Electricidad: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Número total de establecimientos empresariales: 1.650

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lichtenvoorde
Periodo Delitos
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lichtenvoorde.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lichtenvoorde

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer viviendas in Lichtenvoorde

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.