Aller directement au contenu
Logo de Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Korte Rapenburgsestraat 3 n

7131DD Lichtenvoorde • Gelderland

Disponible

€ 529.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 541.430

Prix d'achat /m²: € 3.286

Galerie de photos

Description

Wonen midden in het centrum van Lichtenvoorde, met alle voorzieningen op loopafstand én in alle rust genieten van comfort en ruimte? Dit uitzonderlijk royale appartement laat zien dat het mogelijk is. Achter de levendigheid van de winkelstraat gaat een stille, beschutte woonomgeving schuil waar je je direct thuis voelt. Dit is geen standaard appartement, maar een woning die zich onderscheidt in formaat, afwerking en comfort. Met recht één van de grootste en meest luxe appartementen van Lichtenvoorde. Volledig gelijkvloers, uitstekend toegankelijk en voorzien van een lift die geschikt is voor een brancard, is dit een plek waar je zorgeloos kunt wonen, nu en in de toekomst. Ruimte en licht op een niveau dat je zelden tegenkomt Bij binnenkomst ervaar je direct de royale opzet. De woning is ruim, logisch ingedeeld en voelt open en comfortabel aan. De leefruimte vormt het hart van het appartement en biedt een zee aan ruimte voor zowel een ruime zithoek als een grote eettafel. De dakkapellen zorgen voor een prachtige lichtinval en geven de woonkamer karakter. Dankzij de aanwezigheid van airconditioning is het hier bovendien het hele jaar door aangenaam verblijven. De open keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en is praktisch ingericht, waardoor koken en samenzijn vanzelf in elkaar overlopen. Comfortabele slaapkamers en luxe voorzieningen De hoofdslaapkamer is ruim en licht en biedt directe toegang tot de badkamer, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak. Ook hier is airconditioning aanwezig, wat bijdraagt aan een aangenaam binnenklimaat, zeker tijdens warme dagen. De tweede slaapkamer is eveneens royaal en flexibel in te richten als logeerkamer, werkruimte of hobbykamer. De badkamer is verzorgd en compleet uitgevoerd met een inloopdouche, tweede toilet en wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat gastentoilet aanwezig. De praktische berging biedt ruimte voor witgoed en installaties en zorgt ervoor dat alles netjes uit het zicht blijft. Stil en beschut wonen in het centrum Ondanks de centrale ligging ervaar je in het appartement opvallend veel rust. De uitstekende isolatie zorgt ervoor dat geluid van de ondergelegen winkelstraat nauwelijks hoorbaar is. De ligging binnen het complex, bereikbaar via een rustige binnenplaats en loopbruggen, versterkt dit gevoel van privacy en comfort. Hier woon je midden in het centrum, maar met de rust van een beschutte woonomgeving. Buitenruimte en compleet wooncomfort Vanuit de keuken stap je zo het balkon op, een fijne plek om rustig buiten te zitten. Groot genoeg voor een zitje en perfect om te genieten van de buitenlucht. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage en een separate berging. Alles is aanwezig om hier comfortabel en zorgeloos te wonen. KENMERKEN • Woonoppervlakte ca. 161 m² • Energielabel A (31-12-2030) • Eén van de grootste en meest luxe appartementen van Lichtenvoorde • Volledig gelijkvloers en levensloopbestendig • Lift aanwezig (geschikt voor brancard) • Airconditioning in woonkamer en slaapkamer • Rustig wonen midden in het centrum (uitstekend geïsoleerd) Dit appartement is zonder twijfel één van de grootste en meest comfortabele die in Lichtenvoorde te vinden is. AANVAARDING: In overleg VRAAGPRIJS: € 529.000,- K.K. Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te verstrekken of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10% van de koopsom.

Prêt immobilier berekenen

€ 529.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 541.430

3,04%

Annuellement

%

€ 26.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 529.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
161 m²
Contenu
531 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
17 m²
Espace de stockage externe
21 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking, kunststof, metaal en pannen
Isolation
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Jardin
Zonneterras
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten
Sauvetage
Box
Parkieren
Op afgesloten terrein en parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
25-04-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7131

Google Maps

Lichtenvoorde sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Lichtenvoorde

Chiffres de logement et de quartier dans Lichtenvoorde

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Lichtenvoorde. En 2026 étaient 12.994 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 334.000.

Résidents

12.994

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 334.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

241

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Année Résidents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Lichtenvoorde
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Niveau d'enseignement

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origine des habitants (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.067

Étiquette A

1.491

Étiquette B

883

Étiquette D

474

Étiquette F

319

Étiquette G

255

Étiquette E

183

Étiquette A++

141

Étiquette A+

128

Étiquette A++++

44

Étiquette A+++

40

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Lichtenvoorde
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.510

Huurwoning

Gaz: 680 • Électricité: 1.920

Koopwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.990

Activité dans Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Nombre total d'établissements: 1.650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Lichtenvoorde
Période Délits
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Lichtenvoorde.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Lichtenvoorde

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer maisons in Lichtenvoorde

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.